Viktor&Rolf

Ár:   16 230 Ft, 23 720 Ft és 31 680 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2016. december 26.

Ár:   16 230 Ft, 23 720 Ft és 31 680 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Heinemann, online

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: tea, bergamot

Szívjegyek: rózsa, orchidea, jázmin, frézia

Alapjegyek: pézsma, pacsuli

Viktor&Rolf Flowerbomb EDP 10 ml
Ár: 5000 Ft / db sale! , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, szórófejes, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, szem. átvétel, posta
Viktor&Rolf Flowerbomb EDP 10 ml
Ár: 4.500 Ft + szàllìtàs , Eladó: Asianlover
Állapot: 10 ml-es utazòs 2 fùjàs hiànnyal, Helyszín: --, fizetés: àtutalàst követően küldöm (szemèlyes àtvètelt nem tudok vàllalni)

Misa

2021. december 26.

Évek óta használgatom, de kellett egy kis idő, hogy összeszokjunk. Először egy mintát próbáltam ki belőle, és elsőre túl sok volt, nem volt szimpatikus. Aztán telt-múlt az idő, és ahogy megéreztem magamon nap közben, teljesen beleszerettem. Nem vettem belőle soha 10 ml-nél nagyobb kiszerelést, mert ritkán használom, de állandó darab most már. Hideg időben szeretem, és nagyon kis mennyiségben - szerintem könnyű túlfújni. Nagyon tartós, még bőrön is, de ruhán és hajban különösen. Lehet, hogy nem a legkülönlegesebb illat, de rajtam nagyon-nagyon kellemes, és szerintem pont ez a kellemes, harmonikus jelleg az, ami miatt ilyen népszerű lett az összes változatával együtt. Egy csillagot csak azért vonok le, mert szerintem túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

floracska6

2021. november 28.

Mintát kaptam belőle szintén Notinos rendelés mellé. Azt gondoltam valami nagy durranás lesz mert már olvastam róla, hogy ez THE ICONIC PARFUME Viktor & Rolf-tól, viszont két próba utána azt mondhatom számomra ez egy végtelenül egysíkú és középszerű cukros illat.
Nem is értem miért kapta a Flowerbomb nevet mert én nem érzek benne virágokat csak szintetikus vattacukros összetevőket és kövezzen meg akárki, engem a LVEB-re emlékeztet amit hasonlóképp ki nem állhatok :( Két csillag csak a tartóssága miatt megy, az ott van a szeren.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

unikorn10

2021. november 20.

Mostanában nagy parfümgyűjtő lettem, nézegettem neten mik a népszerű illatok, majd rátaláltam erre. Egy notinos rendelés alkalmával pont egy Flowerbomb mintát kaptam nemrég, így ki tudtam próbálni, de már tervben volt, hogy veszek vakon egy 10 ml-s edpt. Milyen jól tettem, hogy nem rendeltem meg. Kifújáskor egy szúrós fűszeres illat csapja meg az orromat, amit nem először éreztem. Majd beugrott, hogy ez nekem egy az egyben a playboy play it sexy edt/parfümje, amit tini-koromban használtam. Sajnos nem landol így a polcomon, mivel már meguntam az illatot, régebben is a playboynál zavart ez az extra fűszeres virágos illat. Tartósságra nagyjából 3 óráig éreztem a csuklómon, közben néha megcsapott az illat, de aztán nagyon gyorsan elhalványult.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 20.

Rha

2021. november 1.

Rajtam sajnos az első 1,5 órában nagyon szúrós illata van, utána át ált egy szimpibb édeskés illatra. Tartóssága rendben van, min. 8 óra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Bridge29

2021. október 21.

Azt mondanám ezzel a parfümmel nem lehet mellé lőni. Szívesen kapnám én is ajándékba,de az ára miatt nem venném meg. Kicsit túl van árazva szerintem. Nagyon finom cukros virágos illat . Kicsit tényleg hajaz a lvb-re csak kevesebb pacsulival. Nagyon nagyon finom illat, csak nekem kicsit gyenge. Tartóssága viszont nem lvb sajnos. Rajtam elég hamar elillan. Szerintem 4 évszakos parfüm simán és bármilyen korosztályon el tudom képzelni. Hétköznapokra ajánlom. Azért elfogadnám , jó érzést kelt bennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

Jelizz

2021. október 13.

Egyaltalan nem hasonlit a Lancome-ra ! :) Nem szur , nem kellemetlen, de eros es finom. Olyan noiesen edes , egykis puderes-virag arnyalattal. Nekem tetszik.
En tartosnak mondanam. szeretem az edes illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

En tartosnak mondanam. szeretem az edes illatokat.

DxCSiOadP

2021. február 19.

Életem parfümje. Ez és a fekete Viktór Rolf. Én ezeknél érdekesebb, különlegesebb es egyben kellemesebb parfümöt még nem találtam. Virágos, de mégis nagyon nőies, különleges, nekem enyhén keleties illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

postareb

2021. január 26.

Azért vásároltam meg, mert több véleménynél is olvastam, hogy az általam nagyon kedvelt, de már megszűnt Zara Black Peony ennek a parfümnak a dupeja. Meg sem szagoltam, hanem egyből a kosaramban landolt egy online rendelés során. Sajnos, abban csalódnom kellett, hogy egyáltalán nincs köze a két illatnak egymáshoz. VISZONT ezt a parfümöt is nagyon megszerettem. Eszméletlenül tartós és akik kedvelik az édes-virágos illatokat, azoknak biztosan nagy kedvencük lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Stenico

2021. január 7.

Tömény vattacukor, de a piacra dobása óta rendíthetetlenül imádom. Nem állnék neki elemezgetni, hiszen ez 100%-ban ízlés dolga, csak annyit hozzá, hogy eszméletlenül tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

micsmics

2020. november 7.

La vie est belle?? Ez?? Nem. Dehogy.
Ez egy cuki kis illat. Nem fog mély nyomot hagyni senkiben, kellemes, nem az a felforgató fajta. Engem sokkal inkább az eredeti Jimmy Choo-ra emlékeztetett, aztán rájöttem, hogy az elkövető ugyanaz. De ez sokkal visszafogottabb. Tartósnak tartós, szeretem is, de többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

La vie est belle?? Ez?? Nem. Dehogy.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Coumarin, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.