Viktor&Rolf

Ár:   16 230 Ft, 23 720 Ft és 31 680 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2016. december 26.

Ár:   16 230 Ft, 23 720 Ft és 31 680 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Heinemann, online

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: tea, bergamot

Szívjegyek: rózsa, orchidea, jázmin, frézia

Alapjegyek: pézsma, pacsuli

Viktor&Rolf Flowerbomb EDP - UTÁNZAT!!
Ár: 1500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: 5 ml hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta
Ár: 10000 postával , Eladó: aitha
Állapot: 25 ml új egy két fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, postázom
Lilu003

2019. szeptember 14.

Nagyon régóta szerettem volna ezt az illatot kipróbálni, és végre sikerült egy kis mintát beszereznem belőle. Az Extreme-el hamarabb ismerkedtem meg, ami nagyon tetszett, de ez az illat talán egy kicsit közelebb áll hozzám. Nagyon édes, egyáltalán nem egy tipikus virágos parfüm. A pacsuli és a tea nagyon feldobja, igazán szuper az összhatás, nagyon csajos illat. Lehet, hogy van hasonlóság a LVEB-el, nekem valahogy mégis más ez az illat. Előbbi összes változatában van valami, amitől nekem kicsit sok lesz, ennek ellenére 1-2 változatát szeretem és használom is. A Flowerbomb visszafogottabb illat, nem zavar be az a rengeteg illatjegy, nem érzem azt a káoszt. Nagyon kellemes cukorkás illat, nőies és dögös egyszerre, nekem nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

wildrose

2019. augusztus 1.

Kifújáskor friss teás, aztán élénk, csábító orchideát és határozott, édes jázmint érzek, leszáradáskor púderes-pézsmás és keleties-pacsulis. Édes, bódítóan virágos, nőies illat, de nálam nem lett kedvenc. Elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 1.

hambi

2019. július 25.

Nem vagyok oda az édes-virágos illatokért, mert minden második nön olyat érzek. Ajándékba kaptam és úgy gondoltam, majd elfujkálom. De azóta is a táskámban van velem mindennap, amit nem értek :) Lehet csak az üvege praktikus, azért :D Teljesen megértem amúgy, miért ilyen rendkívül kedvelt illat. A Light Blue is ilyen illat volt, nagyon sokan hordták, nagyon tetszett is, de nem vettem meg soha, mert mindenkinek az volt.
Nem éppen az én világom - lehet, pont azért szeretem mégis.
Jah és tetszik a pasiknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Nem éppen az én világom - lehet, pont azért szeretem mégis.
Jah és tetszik a pasiknak.

széva

2019. július 14.

Nagyon jó illat már 2x volt nekem és imádom ,bár nem csak ezt használom .Tartós és különleges illat.

Sok év elmúltával újra vettem,valahogy ezt néhány illatnál meg kell tenni :-)
még mindig jó....Nekem nem hasonlít a LVB re ez inkább virágosan édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

Sok év elmúltával újra vettem,valahogy ezt néhány illatnál meg kell tenni :-)
még mindig jó....Nekem nem hasonlít a LVB re ez inkább virágosan édes.

fbrigi

2019. július 12.

Ez az en illatom, mintat rendeltem, de mar mikor megrendeltem, akkor tudtam, hogy ez lesz az.☺️ Szerintem nem gyakori illat, szerinrem finomabb a LVEB-tol, pedig azt is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Missglamorazzi

2019. június 3.

Érdekes illat, és egy picit valóban van hasonlóság közte és a LVEB között. Ez viszont szerintem könnyedebb, elegánsabb, mint a LVEBm amit szintén használtam, de egy idő után túl töménynek találtam. Az ára valóban nagyon húzós, nekem is csak egy mini verzió van belőle, de ha bevélik, szeretnék egyre beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

monika91

2019. május 23.

Kedvenc parfümöm már évek óta. Mindenki dícséri általában. A másik amit szeretek benne, hogy nem olyan gyakori, így hiába kommersz mégis különleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

pennylane69

2019. január 28.

Rajtam kifejezetten tartós, édes. Nagyon nagyon édes. A LVB-hez kifújáskor nagyon hasonlít, szinte szégyen hogy két néven ugyanaz a parfüm fut (gondoltam elsőre). Száradáskor kicsit csendesedik rajtam és valami kellemes nagyon enyhe fűszeresség menti meg attól hogy abszolút ugyan olyan legyen mint a LVB. Az egyik kedvenc tusfürdőmre, Dove Nourishing Care and Oil, emlékeztet az illata, amit eléggé kedvelek, de ár érték arányban kicsit húzós.
Én szeretem az illatot, tartóssága is megfelelő, -1 pont az eredetiség hiánya miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

dorottya96

2018. július 4.

Egy barátnőmnél próbáltam ki és meglepően megtetszett. Pedig próbálok nemet mondani a tucat édes illatokra-mert már elegem van belőlük- de ez nem is olyan rossz. Hiába nagyon tömény, nagyon édes- 25 éves korig simán viselhető. Ha máson érezném nem fojtogatna. A tartóssága nagyon nem az igazi. 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

hfancs

2018. június 27.

Erőteljes szó szerint virágbomba illat, édes nagyon. Én személy szerint az ilyen parfümöket szeretem főleg a téli időszakban. 10 perc után már nem annyira tömény, nekem 4 óra után elmúlik a hatása. Viszont rettenetesen drága, lehet kapni hasonló illatot fele ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Coumarin, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol