Village Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2012. október 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Kókuszos testápoló.

PinkAlien

2018. március 28.

Én szerettem, nagy kiszerelésű, finom illatú.
Sűrű állaga van, emiatt kevés is elég volt belőle a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Én szerettem, nagy kiszerelésű, finom illatú.
Sűrű állaga van, emiatt kevés is elég volt belőle a bőrre.

kulturmosoly

2016. május 21.

Egy 75 ml-es verzióm volt belőle. Egész testre nem használtam, de kézkrémként elkenegettem. Kicsit nehéz, de viszonylag hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után. Az illata is szuper, de az összetevői miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

editok

2014. augusztus 17.

Evekkel ezelott probaltam ki, mert megtetszett az illata. Ket hasznalat utan a kukaban landolt, csak ragadt tole a borom, olyan volt, mintha bekentem volna magam raffaeloval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

dorcus89

2013. május 1.

Az illata jó, gyorsan felszívódik, sokáig elég. Szerettem a picit sűrűbb, de mégsem testvajas állagát, de ezek az összetevők.... Borzasztó, sokkal jobbra számítottam, emiatt már rég nem használom. Ezért az áráért lehet barátságosabb krémet is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract