Village Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2011. november 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Testkrém aloe veraval.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tiritarka

2013. július 16.

A Müllerben lehet kapni ennek a krémnek a parabén-mentes kiadását. Semmit nem ér, inkább szárít mint hidratál. Az illata kellemes, és az előnyei itt véget is érnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Ingrido

2013. május 3.

Németországi rokonaimon keresztül jutott el hozzám, amikor várandós voltam. Akkoriban nem volt annyi krém a világon, amennyit ne tudtam volna az egyfolytában száraz bőrömre elkenegetni. Ez a krém jó volt, kellemes illatú, nekem hamar beszívódott és jól ápolt. Külön tetszett, hogy egy bödönnyi. Illet a nyárhoz a könnyűsége. Egy volt a sok közül akkoriban.
Az összetevőit akkor nem firtattam, de most jót nevettem, amikor olvasttam őket, mert sejtettem, hogy valami régi vonalas, ádáz... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

Cu2tka-baba

2012. június 12.

a kis verziót vettem meg, de most nagyon lerökönyödtem az összetevőkön:O az illata jó volt ( már tudom mitől) és nekem be is szívódott, bár reggelre már nem éreztem a hatását, és elkezdett hámlani a bőrömről amit ne szívott be eddig 3-nak gondoltam, de a sok sárga pötty láttán inkább 2

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Judiit

2011. november 15.

Teljes pénzkidobás. Nem hidratál eléggé, lassan is szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 15.

Teljes pénzkidobás. Nem hidratál eléggé, lassan is szívódik be.

Dorcsa

2011. november 3.

Hát az összetevőkre szavak nincsenek... Egy kis tégellyel vettem másfél éve amikor még nem figyeltem ennyire az összetételt, azóta is a szekrényben áll. Az illata jó, de nem szívódik be. Pénzkidobás és egészségtelen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.