Vipera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2013. február 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

volhova

2013. február 28.

Először egy feketét vettem, ami csillámos is, és az első használat után szerelem lett. Ez nem olyan csillám, ami csak a felső réteg tetején van, hanem a festék egészében megtalálható. A másik pozitívum, hogy tényleg koromfekete felkenve, nem pereg és tartós! A következő héten rohantam vissza a boltba, és felvásároltam az összes olyan színt, ami jól áll, mert az eladótól megtudtam, hogy már nem fognak új szállítmányt kapni. Persze nem mindegyikből volt már, de a meglévőket azóta is töretlen szerelemmel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

Emolliensek: Lanolin Oil, Isopropyl Lanolate, Cetyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Acetylated Lanolin
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol, Acetylated Lanolin
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lanolin Oil eo I eu 1 0
Kaolin 0 0

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.