Virde

Ár:   980 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rovett, Módosítva: 2016. július 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kozmetikai gél, amely Methylsulfonylomethant (MSM) tartalmaz. Hidratálja a bőrt és hozzájárul rugalmasságának megőrzéséhez. Elősegíti a szervezetben meglévő kollagén újratermelődését. Finomítja, szépíti és hidratálja a bőrt.

Elyana

2020. május 22.

Arckrémnek használtam mostanáig és annak nagyon jó. Feltéve persze, ha valami pillekönnyűt akarsz, mert könnyű gél állagú és szinte teljesen beszívódik. Smink alá szerintem tökéletes. Vagy talán egy zsírosabb krém alá szérum helyett éjszakára.
Elégedett vele a bőröm, de látványos változást nem is vártam és nem is látok. Az illatáról a régi verziónál olvastam, hogy "érdekes". Nos, tényleg van az a tipikus illata, de nem erős és ahogy felkenem, perceken belül elillan. Én egyébként azt is kedvelem.
Viszont a nagy negatívuma számomra, hogy glutént tartalmaz. Cöliákiásoknak nem ajánlom emiatt (Nem esszük meg a krémet, de be tud jutni az emésztőrendszerbe kb az összes kozmetikum amit használunk.). Szóval 4 csillag, mert nem értem a mai világban miért kell glutén a kozmetikumokba, amikor van alternatíva, de ha téged ez nem érint, akkor ajánlom, mert amúgy szuper krém, jó áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Urea, Glucose, Sodium PCA, Sorbitol, Fructose, Lactic Acid, Soluble Collagen, PEG-40
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

MSM

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.