Vital Plus

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Innovatív kozmetikai tisztítószer. Bármely bőrtípus számára ajánlott. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, tisztává és hidratálttá teszi a bőrt. Kiváló a smink eltávolítására is.

Kittyke27

2018. április 25.

Egy éve hasznalom, a borgyogyaszom ajánlására, minden nap ezzel távoli tom el a sminkem, imadom és rengeteg jótékony hatása van. Össze sem lehet hasonlítani egy deogerias termékkel

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Lunalaluna

2018. január 26.

Tökéletes és hatékony arclemosóm volt. Könnyen leoldotta a sminket, kellemes volt használni. Mivel mellőznöm kellett allergia miatt a család többi tagját, így megváltam tőle, de ez nem okozott irritációt, pattanást, pedig ebben is van methylisothiazolinone. Valószínűleg azért, mert a szemről a sminket mindig Clinique kétfázisú lemosóval távolítottam el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Ercibaba89

2016. október 26.

Nagyon szeretem a termékcsalád minden egyes tagját. Nem olcsó kozmetikumok, de megérik a pénzüket. Krémes állaga van, nem habzik, nagyon jól tisztít. A glykol sav koncentrátummal használva kész csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

summer88

2016. március 29.

Én is termékminta formájában találkoztam vele először. Engem azzal győzött meg ez a termék, hogy nem habzik, ugyanakkor jól tisztít, de nem szárít és kevés kell belőle. Nekem problémás bőröm van, úgy hogy az Ilcsis fekete szappannal felváltva használom, így tűrhető összegből kijön az arctisztítás. Próbálkoztam natúr, házi készítésű sószappannal is, ami szintén nem volt rossz, de az előbb említett termékek jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Nonca

2016. február 8.

Semmi extrát nem nyújtott!Nem lett kevesebb mitesszerem sem pattanásom és az arcbőröm is ugyan úgy zsírosodott mint a használata előtt.Az összetétele rémes.Biztos nem vásárolom újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

otinori

2014. október 7.

Most du. vettem meg-a fejbőr tanácsadónő javaslatára-, de ha megnéztem volna az összetevő listát, biztos nem vettem volna meg 4.500 ft-os áron:( Ma kezdem el... és kíváncsian várom a "szuper" hatást!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Makk Zsuzsó

2014. május 15.

Nagyon finom illatú, nem habzó arctisztító ez, és tényleg nem szárítja ki a bőröm egy cseppet sem. Mintát próbálgatok én is, igaz sminklemosásra még nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

annapanni

2013. július 5.

Mindig kapok egy csomó mintát belőle, ha fejbőrmosót veszek. Nem szárít, de nem vagyok oda annyira érte, hogy megvegyem nagyban. Jelentem tévedtem: van illata, minimálisan orvosságszagú és édeskés egyszerre. Állaga lemosótejes és nem habzik. Megmutatták milyen remekül lehozza a bőrről az összefirkált golyóstollnyomokat, gondolom, hogy remekül tisztít. Talán ha elfogy minden arclemosóm itthon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-20 Stearate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.