Vittorio Bellucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Lelőhely:   drogériák, online

Az Azzaro Chrome Legend alternatív illata. (Parfümutánzat!)

Illatcsalád : Aromás-friss

Joe38

2013. július 27.

Párommal úgy döntöttünk ,hogy a nyáron kipróbálunk 2 parfümutánzatot.Ő egy Kenzo Utánzatot választott(amit szintén feltettem ide a Krémmániára),én pedig emellett az Azurro Legende mellett döntöttem.
Igazából meglepő hasonlóságot produkál mind a 2 illat az eredetijével ,de itt most csak az Azurro-ról beszéljünk.Ugye a tartósság az nem lehet vita tárgya, mert egy eredeti parfüm utánzata 10-ed annyiért nem elvárható ,hogy ugyan olyan tartós is legyen!Hát ő sem az.De az illat maga szerintem 80-90 %-os egyezést mutat,ami jó!Gyengébb az eredetitől ,viszont a halványabb tónust elég jól tartja 2-3 órán keresztül.Szerintem olyan időkben, amikor nincs úgy eleresztve valaki anyagilag ,vagy csak egyszerűen nyáron szeretné az ember "Kedvenc"illatát büntetlenül fújkálni magára,akkor ideális megoldás lehet egy ilyen utánzat rövid távon.Akár visszafelé is működhet a dolog pl.ha valakinek tetszik az Azzaro Chrome Legend ,de sokallja az árát viszont szívesen kipróbálná párszor mielőtt megveszi ,hasznos lehet előtte kipróbálni egy utánzatot ,hogy ne a drága parfüm okozzon később csalódást!Én speciel nagy rajongója vagyok az Azzaro illatoknak konkrétan az egyik kedvencem a Chrome Legend ,amit itt a krémmánián már 4*-al jutalmaztam is!
Ha 4-et nem is ,de 3 csillagot mindenképpen megér ez a kis hasonmás, ami nagyon megéri az árát(én az 50 ml-est 450 Ft-ért vettem!!!) és az értéke egy 6-8 ezer Ft-os Klasszikus parfümnek az aurája amit ,ha nem is teljes egészében ,de közel azonos módon rövidtávon visszaad.................

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxymethylpentylcyclohexenecarboxaldehyde, Isoeugenol, D-Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 16255
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)