Vollaré Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2014. március 19.

Lelőhely:   Goods Market

alexandra95

2015. június 13.

Eddig bármilyen eszközzel próbáltam felvinni,nem sikerült.
A csomagolásban található kis ecset viszont nagyon rondán keni el az arcomon,ezért sajnos nem tudom használni.
Olcsó termék,nem is voltak nagy elvárásaim,de inkább spórolok egy minőségesebbre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 13.

Eddig bármilyen eszközzel próbáltam felvinni,nem sikerült.

orsipanka

2014. július 2.

A Nyugati aluljáróban is lehet kapni 500 Ft körüli áron. A doboza jól záródik, viszont elég nehezen nyílik. Kettőt vettem belőle. A barackszínű túl halvány, a közepes árnyalatú bőrömön egyáltalán nem látszik (ezért pontozom le). A barna már erősebb, azzal meg vigyázni kell, hogy szépen dolgozzuk el.

Update: Vettem egyet a 4-es árnyalatból is. Ez egy sötétebb barackos szín, ha közelről nézem, kicsit csillog, nagyon tetszik. Eddig csak pink vagy barna pirosítóm volt, ezzel sokkal természetesebb és üdébb hatást lehet elérni. Nálam a "tavasz kedvenc sminkterméke" címet elnyerte. Plusz 2 *. Egész napot nem bír ki, de ennyi pénzért ne várjunk csodát. Már majdnem 3 hónapja használom napi rendszerességgel és nem volt semmilyen rossz hatással a bőrömre (ami egyébként nem érzékeny).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

rosa.love

2014. június 25.

Hú ez nagyon rossz, 100ft-os boltokban lehet még kapni, de hihetetlen kemény,alig lehet kiimádkozni belőle a színt, és pattanásokat is okoz. Messze elkerülni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 25.

Odil

2013. november 17.

Nyáron pattis leszek tőle, és nem is különösebben tartós. Valaha ennyi pénzért jó ötletnek tűnhetett félbrahinak, a színei is csinik, de biztosan nem vennék már parabén- vagy szilikontartalmú pirosítót, nagyon utálatosan viselkednek a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

szonja

2012. március 29.

Nagyon jó kis pirosító azon kívül hogy nekem szét esett ! :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 29.

Nagyon jó kis pirosító azon kívül hogy nekem szét esett ! :S

SlecckelMarine

2012. március 14.

Régebben vettem egy ilyen pirosítót szép világos pink színben, nagyon szerettem, hamar el is használtam, de sajnos nem volt utánpótlása, ezidáig nem is találtam sehol. Most végre felleltem egy darabot!:)
Rosszabb összetevőkre számítottam, hiszen ez egy olcsó kategóriás pirosító..
Közepesen tartós(3-4 óra) , jól pigmentált, enyhe természetesnek ható fénye van(=nem teljesen matt),imádni való a színe, az áráról nem is beszélve.:)

Update: Nos ez nem az a pirosító, amit régen vettem (sajnos), (bár lehet, hogy az azóta beújított ecsetek miatt van, de..: )nagyon nehezen lehet szépen eldolgozni, külön pirosító ecsettel sem, egy pacában marad, és nem tágít onnan. Tartósnak ezek után tartós, dehát mit érek vele, ha nem lehet eldolgozni?! Ha rájön az ember a trükkjére, akkor biztos lehet bánni vele, de egyenlőre a színén és a közepes tartósságán kívül nincs pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

Rosszabb összetevőkre számítottam, hiszen ez egy olcsó kategóriás pirosító..

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.