W7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrs.imperator, Módosítva: 2016. november 9.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hibátlan fedést biztosító alapozó, a rétegek tökéletes felvitelét a praktikus applikátor biztosítja.

mrs.imperator

2016. október 30.

Nagyon szeretem, van amikor alapozóként hazsnálom, van amikor korrektorként, mindkettő tökéletes, nekem a Sand árnyalat van meg, már kétszer újrarendeltem (netről) de akad bolt ahol lehet kapni is (külföldön). Olcsó termék, sokáig elég, én ujjal szoktam elegyengetni a bőrhibáimon ahol már az alapozó sem segít, piros foltokat jól elfed, tartós. Mindig hordok magammal is egyet, plusz otthon a tartalék :) A kis hengert nem igazan hasznalom en ujjal szoktam felkenni, annyira nem vakolom le az egész arcom hogy a henger kelljen hozzá. A Lorealos roll on alapozó olcsóbb variációja :) Szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 30.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Paraffin, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate