W7

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2016. november 28.

Két púder állagú pirosító egyetlen kompaktban, mely ecsetet is tartalmaz.

4 változatban kapható

Mica Talc 1 0Magnesium Stearate sz I h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0CaprylicEthylhexyl Palmitate eo I i 4 0Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0

luciusscavo

2018. március 14.

A 03-as változatban rendeltem a PinkPandáról, egyszerűen ez a legjobb amit eddig próbáltam! A sötétebbik színt szoktam inkább használni, de mikor milyen hangulatom van. A világosabbik rózsaszínes csillámos, használatakor nem mindig viselek highlightert. Egyébként nekem tartós fixáló púderrel. (Nem használok alapozót szóval az azon való tartósságáról nem tudok véleményt írni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Zafado

2016. november 30.

Kedvelem, szép, pigmentált színek vannak egy csomagban, az egyetlen hibája, hogy nem túl tartós, nap közben ráfér egy kis frissítés, de ár-érték arányban nekem megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate