W7

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. január 7.

W7 Africa bronzosító a W7 legújabb terméke, mely Afrika napsütötte színvilágát hozza el számodra.A Multi-tónus természetes fényt kölcsönöz arcodnak, így egy világos csillogó felülettet képez.

mariann33

2019. június 12.

Rózsaszín és bronz,ami együtt egy csodás üde-meleg hatást alkot.Nagyon klassz,selymes fényű a végeredmény,nem csillogó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Oila

2019. április 26.

Pirosítónak használom, leheletnyi mennyiségben. Gyönyörű, természetes szín, a pink a bronzos tónusokkal melegítve szerintem minden bőrtónushoz illeszkedik, sötétebb bőrűek bátrabban, világos bőrűek ill. nappalra nagyon kis mennyiségben használva tökéletes az eredmény, nem túl csillámos, éppen csak ragyogó, a pórusokat nem emeli ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

rocknrose

2016. május 29.

Amikor megrendeltem, kicsit nagyobb termékre számítottam, de végeredményben így is tökéletes, mert ami benne van az szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Matilda

2015. január 11.

Pirosító és highlighter keveréke szerintem inkább, de nagyon imádom. Szép a színe, fénye és a csomagolása is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

steffy

2014. július 4.

Nagyon jó kis termék, és valóban inkább pirosító. Már kétszer is újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

Pandácska

2014. január 10.

Kicsit fura, hogy bronzosítónak írják, mert a közepén levő nagyobb rózsaszín folt miatt, inkább pirosító. Ezt leszámítva meglepően jó, pedig meglepően olcsó is. A doboza a Benefit pirosítókra hajaz, csak máshogyan nyílik és nincs benne tükör. Az állaga is hasonló, selymesen krémes. Apró arany csillámok vannak benne, de nem tolakodó, hétköznapra is tökéletes. Tartós! Van hozzá ecset is, azt is a Benefit ecsetek mintájára formázták, puha, de még nem próbáltam ki. Egyszerűen ilyen áron vétek nem megvenni, mert nagyon közeláll a Benefit pirosítókhoz, amik ugye jóval drágábbak. Bár a színe, mintája meg elvileg inkább a Too Faced Pin Leopard Brightening bronzosítóhoz hasonló, de mindegy is, egyszerűen csak nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

ivy18

2013. február 5.

Valóban amolyan bronzosító-pirosító közötti átmenet. Én személy szerint teljesen odavagyok érte, szuperül mutat, imádom a csomagolását és az ecsete is használható szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

agiv

2012. november 1.

Én sem simán bronzosítónak mondanám,inkább a rózsaszín dominál benne.Nagyon cuki az egész csomagolás és az ecset is jó.Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

varadi85

2012. október 11.

Nagyon bírom ezt a bronzosító-pirosítót. Tisztára olyan, mint a benefit hasonló kis dobozkás bronzosítói, csak sokkal olcsóbb, ennek ellenére nagyon jó. Ha simán a rózsaszínbe nyúlok, akkor babás pirosító, ha összekeverem a barnával, akkor már valamivel intenzívebb a szín, ha meg csak a barnába nyúlok, akkor jó kis bronzosító-kontúrozó. Az ecsete irtó puha, bár én nem nagyon használom, de bronzosításhoz el tudom képzelni. Imádom!
Itt megtaláljátok a kedvenceim között:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

Itt megtaláljátok a kedvenceim között:

petrush

2012. augusztus 27.

imádom!
nagyon kellemes színe van, se nem bronz, se nem pink, nem túl hivalkodó és nem is láthatatlan. a Doboza nagyon cuki, a mintája is. Szerintem az ecsete is használható, én azzal viszem fel. Nálam *5! Az ára is jó, minőségre sincs kifogás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

imádom!

Hidratálók: Magnesium Stearate