W7

Ár:   2230 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2015. július 28.

Bronzosító és pirosító púder

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

steffy

2017. november 27.

Másik kedvenc az Africa után, tartós jól pigmentált és ha akarom csak egyik színt használom, de össze is keverhetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

kkata

2015. augusztus 3.

Az előttem szólóval egyetértek: tényleg jól jön az utazásnál. Én összekeverve szoktam használni a két színt, és inkább nyáron teszem, mert különösen a csillámok miatt nagyon szép napcsókolta hatást lehet vele elérni. Jól pigmentált, elég csak kicsit hozzáérinteni az ecsetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

murczinodett

2015. július 21.

Praktikus utazáshoz, mert nem foglal nagy helyet és van benne bronzosító, pirosító és még egy mini ecset is. szerintem szépek a színek és tartós. én inkább kontúrozni szoktam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.