W7

Ár:   2230 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Rrr, az összetevőket feltöltötte: sminktudatossag, Módosítva: 2016. március 10.

sminktudatossag

2016. március 15.

"blackest black mascara for a sexy eyes"
"Ez a szempillaspirál kombinált hatással hivatott elérni az igéző tekintetet. Nekem viszonylag hosszúak, feketék, de nem dúsak a pilláim. A festék valóban mély fekete színű, az ecset nem vesz fel túlzottan sok festéket, egy rétegben is dúsabbnak hatottak a szempillám, a hosszabbítás esetemben nem volt annyira látványos. Kicsit összeragadtak a pillaszálak, de nem volt vészes, a minden egyes szál nem vonódott külön-külön be..A pillatövektől igyekeztem emelni a kefét, nem tudom,a technika vagy a termék miatt, de íveltebb lett. A második réteg után én jóval drámaibbnak láttam a szememet, mint spirálozás előtt.
Akciós áron nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

"blackest black mascara for a sexy eyes"
Akciós áron nagyon megérte.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

PVP 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.