W7

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. március 13.

Ár:   1990 Ft

Szuperpigmentált, matt kontúrozó bronzer, ecsettel. (A Benefit Hoola dupeja.)

Hplusz

2019. július 31.

Imádom ezt a bronzosítót, nagyon szép természetes barnaságot ad, nem narancs, az én bőrtónusomhoz pont megfelelő, már nemsok van benne, két évig kitartott, szinte minden nap ezt használom, főleg nyáron, az állaga is tökéletes, puha jól satírozható, szintetikus ecsetet használok hozzá, de használtam már finom puha természetes szőrű ecsetet is, azzal is működött. Egyelőre nem veszem újra, de egy nap biztos hogy megfogom. Az ára teljesen baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Tindelou

2019. május 16.

Sajnos nekem nem jött be. Főleg amióta elértem a pan alját, egyszerűen nem tudtam elég terméket felvenni, mivel az ecset alig fér be a dobozba. Pedig még rengeteg termék van benne, még több mint a fele. Aztán próbáltam úgy hogy kiszedtem, a port, na ezt ne csináljátok, mert túl szállós lett, mint egy púder és nagyon foltos, nagyon nehéz eldolgozni, de aztán napközben meg foltosan kopik. Főleg képeken látom vissza, hogy milyen narancs színű pacás foltos az arcom. Nézem, hogy hülye vagyok, hogy vittem fel? De jól vittem fel, csak önálló életre kelt. Szóval inkább Essence, vagy bármilyen drogériás jobb ennél. Csak hát olyan cuki volt a doboza, hát most jól megszívtam a dobozt.. Egyébként az ecset amit hozzáadtak, az nem rossz, tök jól lehet vele bronzosítani, persze nem használom hétköznap, max utazáskor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 16.

Oila

2019. április 26.

Haonlókat tudok írni róla, mint az Afrika bronzosítóról: minél világosabb a bőr, annál kevesebbet kell belőle használni, mivel megfelelő ecsettel és technikával nagyon szépen eldolgozható, a kis mennyiség sokkal halványabb lesz, míg sötétebb bőrtónushoz bátrabban lehet használni. Rendkívül természetes árnyalat, mivel nem kontúrozó, hanem bronzosító, így nyilvánvalóan egy meleg barna szín, de nem piszkos-rozsdás tónusú, mint sok más olcsóbb bronzer. Fontos, hogy szépen elfdolgozzuk, szerencsére ez egyáltalán nem nehéz. Nekem az vált be, hogy az ecsettel egy keveset felveszek belőle, a doboz tetejében beledolgozom az ecset szálai közé a fetséket, hogy telejsne egyenletesen tudjam felvinni a bőrre, így soha nem lesz foltos vagy túl erős. Építeni is lehet sötétebb bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

naiyah

2019. február 27.

nagyon jó termék, bár az ecsete szerintem használhatatlan, de a színe szép és nem sárgás a bőrön

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

lovereira

2017. november 25.

Sajnos nem tartós rajtam, nap végére olyan mintha nem is használtam volna, illetve túl sötét a bőrszínemhez. Kreol bőrüeken biztosan jól mutat. Egy próbát azért megért ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

kesha420

2017. augusztus 9.

Végre sikerült beszerezni. Nem csodálom, hogy állandóan készlethiány van belőle, mert eszméletlen termék, az ára ellenére is. A csomagolása egyenlőre elég stabil, de ezt majd az idő dönti el. Az ecset meglepően puha és használható, bár én azt hiszem inkább csak utazásnál fogom ezt forgatni, vannak ennél jóval jobb ecseteim is, de praktikus kis darab.A színe az viszont tényleg álom. Sok bronzosító és kontúrszín fordult meg a kezeim közt ( a legtöbb tényleg csak megfordult, mert számomra használhatatlan volt) de ez bevált. Matt, semmi csillám, fény akármi és nincs semmi, de semmi narancssárgás beütése, ami a hófehér bőröm mellé, kifejezetten jó hír. Kicsit porol, de ezt elnézem neki. Egyenlőre szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Boombapple

2017. május 17.

Amennyire boldog voltam azzal a mély barnával, úgy haragszom most rá. Pigmentáltságra még mindig ötös, de egyszerűen narancssárga. Van egy bahama mamám és ő. A Bahamát meguntam, ezért jött a w7 a képbe.
A Bahama Mama igazi barna, de ez valahogy elkezdett lejárni vagy oxidálódni (?) és egyszerűen olyan színe van, mint a legtöbb gagyi bronzernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

szoszike125

2017. január 19.

IMÁDOM! Nagyon ritkán elérhető magyar webshopokban, de pár nap szállítási idővel ebayről is megrendelhető Angliából közel 2 ezer forinttért. Nagyon szép a színe, a világos bőrömön is jól mutat. Bronzosításhoz és kontúrozáshoz is egyaránt ezt használom.Imádom a dobozát, attól függetlenül, hogy papír nagyon kemény és nagyon stabil. A hozzá járó ecset és puha és jól használható. Az eredeti Benefit Hoola bronzert még nem használtam, de nem gondolom, hogy sokkal többet tudna. Néha a nap folyamán azért frissítésre szorul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

mesikevagyok

2017. január 12.

Én kontúrozónak használom. Nagyon szép a színe, természetes, pigmentált, matt. A papír doboz csomagolása is bejön nekem. Több helyen olvastam, hogy másnak meg nem jön be, bár nem értem, hogy akkor miért veszi meg? Az itteni leírás szerint a A Benefit Hoola dupeja. Én ezzel nem értek egyet, és nem hiszem, hogy a Benefitet kellene alapul venni és ez a kiindulási pont. Szerintem más márkának is eszébe jut ez a csomagolás, ez a termék, mivel trendek vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Timcsi85

2017. január 9.

Olyan régóta vágytam már rá. Megrendeltem, megérkezett és azóta tart a szerelmünk. Szinte krémes, annyira pigmentált, picit porol. Az ecsete valami őrülten cuki, és szuperül működik. Kipróbáltam már egyéb ecsettel is, mindegyikkel kompatibilis volt ;)
A színe még a kissé fakó téli színemmel is jól mutat, alig várom, hogy a nyári barnaságomon is tesztelhessen. Mert abban biztos vagyok, hogy bőven ki fog tartani még év végéig is, akár minden napi használat mellett is. Picike is elég belőle, szépen eldolgozható és építhető természetes hatástól egészen a drasztikus drámai finishig.
Egek, miért vártam eddig rád, hogy megrendeljelek?!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Egek, miért vártam eddig rád, hogy megrendeljelek?!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.