W7

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: novembermesi, Módosítva: 2015. november 3.

Ár:   2000 Ft
Bőrtípus:   Normál

W7 selymes szemhéjpúder paletta 7 csilligó és matt árnyalattal

Fokozza a természetes szépséget és szemed csillogását. Ez a paletta tökéletes hogy egy kis csillogást adjunk a mindennapi megjelenésünkhöz. Minden szín egymással kombinálható.

novembermesi

2015. október 18.

Egy éve rendeltem az ebay-ről akkor mindössze 1400 ft-ért , ajándék volt ennyi pénzért. :D a csomagolása nagyon praktikus, aplikátor és tükör is van hozzá. A színek nagyon szépek, harmonizálnak egymással. Pigmentáltságuk nem tökéletes, de szemhéjalappal könnyen felvihető. Nem porzik nagyon, tartóssága megfelelő szerintem. Aki akar egy szép palettát annak ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate