W7

Ár:   790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: CeCeDrake, az összetevőket feltöltötte: nope, Módosítva: 2016. január 15.

Dúsító szempillaspirál, mellyel nagy és dús pillák érhetőek el

PSophiee

2018. augusztus 24.

Egy jó kis szempilla spirál remek áron. Nekem alapból nagyon nagy szempilláim vannak, így a dúsító és hosszabbító hatásáról csak annyit tudok nyilatkozni, hogy ha rövidebb pilláid vannak, akkor nem biztos, hogy teljesen meg leszel vele elégedve. De én szeretem, a tartóssága oké, bár most nyáron mintha egy kicsit gyengébben teljesítene. A keféjével pedig a sietős reggeleken is remekül lehet boldogulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

CeCeDrake

2015. november 25.

Ez egy rendkívül jó kis spirál! Érzékeny a szemem. Nem kicsit, nagyon. De ez nem irritálja. Nincs pókláb hatás, nincs potyogás és panda szem, fekete színe nagyon intenzív és lemosni is könnyedén lehet. Egy rétegben is jó, de én úgy használom, hogy még nem várom meg, hogy megszáradjon az első réteg és akkor viszek fel megint egyet. Így tökéletes. Ami pozitív, hogy a kefe kellemes kialakítású és nem kenek vele össze olyan területet, ahova nem kell szempillaspirál :-)
A csomagolása tetszik.
Kicsit féltem, hogy "deezcsakegyezresbiztossz@r", de nem! Nagyon jó kis cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

A csomagolása tetszik.
Kicsit féltem, hogy "deezcsakegyezresbiztossz@r", de nem! Nagyon jó kis cucc!

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Trihydroxystearin, Simethicone
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Peg-8 Beeswax
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Triethanolamine
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.