W7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: carissima, az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2012. március 27.

Krémes korrektor paletta.

Sminkakademia

2014. december 16.

Nagyon szépen takar, szépíti a bőrt és természetesen hagyja. Nekem ez jobban bejön, mint a nagyon maszkos korrektorok (ami már nem korrektor, hanem camouflage termék lenne), mert azok valahogy öregítik az arcbőröm. Szépen természetesen takar, maximálisan elégedett vagyok vele és tartós is, sokáig elég, jól keverhetőek a színei. Pont annyit tud, amennyit egy korrektornak kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

LenAdam

2014. szeptember 25.

Csodát nem vártam tőle. A kisebb bőrhibáimat elfedi, viszont a pattanásokat csak halványítja valamennyire . Tetszik benne, hogy télen-nyáron tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

coconut70

2013. június 15.

A csomagolás nagyon tetszik,meg a többféle szín is.Viszonylag jól fedi az apróbb bőrhibákat,viszont a sötét karikákat a szem alatt nem igazán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 15.

zsofiw

2013. február 21.

Nagyon sokféle korrektort kipróbáltam főleg a szemem alatti karikákra, amik ha alszom,ha nem ott vannak. Nagy reményeket fűztem ehhez a palettához, mondván krémes állagú, ráadásul több színből akár ki is lehet keverni a megfelelő árnyalatot. Aztán a kezembe vettem ezt a korrektort és hatalmasat csalódtam. Nemhogy nem fed semmit, de gyönyörűen megül a szem környéki ráncokban, nevetséges végeredményt adva. Aki szem alá keres jó korrektort annak mindenféleképpen folyékony állagút ajánlok azok közül is legjobb az Essence stay all day korrektora (mellesleg nevetséges árért). Legutóbb nem volt a drogériában, ezért egy Miss Sporty folyékony korrektort hoztam el; ez is egész jól teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

K!nguu$

2013. február 1.

Hát nem az igazi tényleg nem fed valami jól..bár nem drága, de nem is lehet vele elérni azt amire való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

turbolya

2013. január 14.

Épp most dobom ki. Párszor próbálkoztam, de csak valami fagyott, merev pacát lehet vele előállítani nagy nehezen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 14.

gyorsi

2012. szeptember 17.

Nekem is azért tetszik nagyon, mert több színe van, és úgy nézem pont illenek a sötétebbek majd a nyári színemhez. Szerintem ki lehet használni, jó állagú, jól fed, az ecset is jó.
Hát jól túlértékeltem ezt is. Nyáron használhatatlan, egyből lefolyik. A színek jók lennének,de nem fednek egyáltalán. Az ecset se az igazi, és a mérete miatt nem annyira praktikus, nincs kedvem cipelni táskában pl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

musume

2012. augusztus 28.

Nekem nem vált be. Szinte nincs is különbség a színárnyalatok között, és felkenve sem szép. Nekem a pattanásaim szebbek nélküle, mint vele, úgyhogy sajnos csalódtam benne. Az ecset, amit adnak hozzá, szörnyű kemény. Számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

fveronika3

2012. június 20.

Bevallom már megvettem egy ideje, de még nem mertem leírni mit is gondolok róla. Bár öt külön árnyalatot tartalmaz, valahogy egyik sem fed igazán. Keveset alszom, így elég sötétek a szemem alatti karikák, és hiába próbáltam több rétegben vagy két különböző szín vegyítésével eltüntetni nekem nem fed. Sokáig kell eldolgozni, mert különben megül a ráncokban. Tudom, hogy meglehetősen olcsó, de én többet vártam tőle. Viszont a kicsi ecset tetszik, nem kell kézzel belenyúlni (higiénia), de ezzel eldolgozni lehetetlenség, csak felvitelre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

cingarela

2012. február 25.

Még nem tudom, nem használtam olyan sokat a terméket, viszont az Astor folyékony korrektorához képest sztem gyengébben muzsikál (bár lehet csak én vagyok a béna.......) azért azt sem mondhatom, hogy nem tünteti el a szemem alatti sötét karikákat, meg nem gyűlik meg az apró mimikai ráncocskákban, inkább egy kicsit mintha nehezen kenhető lenne, viszont az az előnye, hogy több színből áll, így télen nyáron hordható (eddig mindig az volt a problémám, hogy télen sápadt vagyok tavasztól őszig barna.....és a télen használt legvilágosabb árnyalatú korrektor furcsán mutat nyáron.......ezért is váltottam erre) Szval ezért én nem pontozom le, még adok neki bőven esélyt főleg ha most jön majd a tavasz, jóval zsírosabb lesz a bőröm, és sztem úgy már könnyebben is kenhető lesz a termék:)
Ami miatt én bosszankodom, hogy ugyanebből a terméktípusból a szemhéj primerem kupakja ma darabokra törött (összesen ha háromszor használtam) és rendeltetésszerűen tároltam, nem erőltettem rá a kupakját........:(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 25.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Polyisobutene, Isopropyl Isostearate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.