Weleda

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 5760 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: OAdrienn, Módosítva: 2020. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 5760 Ft

Tápanyagokban gazdag krém, mely az éjszaka folyamán hatékonyan segíti elő a bőr regenerálódását. Az értékes biogránátalma olaj segíti a bőr természetes védőköpenyének felépülését. Csökkenti a ráncokat és feszesíti a bőrt, fokozza a sejt-újraképződést. Reggelre bőrünk kipihenté és feszesebbé válik. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 5999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5760 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Monde

2014. augusztus 30.

Hát, mit is mondjak... mondom az igazat: a fenekemre szoktam kenni, mert az arcomon sajnos nem jött be. Elég zsíros krém és nem is szívódik fel.. sajnálom, mert a gránátalmát imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

OAdrienn

2014. március 25.

Tévedésből, valamint a német nyelvtudás teljes hiányából vettem külföldön. Miután utánanéztem, akkor derült csak ki, hogy érett bőrre való feszesítő, ránctalanító termék, amire nekem még nincs szükségem. Gondoltam, ha már pénzt adtam ki rá, akkor elhasználom, ártani nem árthat alapon. Ártani nem ártott az igaz, de nem is használt. Nekem ez a formula túl nehéz, zsíros. Nem is igazán szívódik fel teljesen. Ezt annak a számlájára írom, hogy nem a bőrtípusomnak megfelelő. Azt viszont már nem tudom hova tenni, hogy a bőröm éppoly száraz, vízhiányos, bizonyos helyeken hámló, mintha nem is használnám. Adok neki 2 pontot, mert lehet a megfelelő bőrön jól működhet annak, akinek nem kell különösebb hidratálás, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Kencefice

2013. június 28.

Zseniális ez a krém. Tökéletesen az én bőrtípusomnak és koromnak megfelelő. Tévedésből vettem meg, mert rémlett, hogy itt nagyon jó értékelést kapott, de aztán láttam, hogy az az olajra vonatkozott. Szerintem ez tökéletes, de meg fogom az olaját is próbálni.
Igazság szerint az összes eddigi jó krém értékeléseimet Biodermától Baviphatig le kellene pontoznom, mert ez sokkal jobb.
Sokat elmond a krém bőrömre gyakorolt hatásáról, hogy jelenleg a kedvenc „alapozóm” egy lesajnált, általam is többször közepesnek titulált Garnier BB, mert kb ennyi fedésre van szükségem.

Weleda, kár, hogy nem találkoztunk hamarabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 28.

Weleda, kár, hogy nem találkoztunk hamarabb.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil