Weleda

Ár:   3660 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2011. február 28.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Arcápolók

Csak természetes anyagokat tartalmaz! Gazdag hatóanyagtartalmú krém minden bőrtípusra (éjszakai ápolás). Regenerálja a bőrt, egyedülállóan szabályozza a vízháztartást (az írisz gyökrér kivonatával), az éjszakai felépítő fázis alatt ragyogóbbá, élénkebbé és energikusabbá teszi a bőrt. Javít a reggel gyakran fáradt és tompa fényű bőr tónusán és külsején.

A krémben található illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

senskin

2018. május 3.

Jó vélemények alapján megvettem. A bőröm kombinált, hajlamos zsírosodni és mitesszerek miatt sok AHA BHA használata megy nálam. Szóval, azért kiszárad a bőröm. Gondoltam teszek egy próbát hidratálás terén natur összetevőkkel. Nem csalódtam. Az elején azért aggódtam, de betudtam, hogy csak éjszakai a krém, így nagy baj nem lesz vele. Jó testes, zsíros krém! Nem igazán akart beszívódni, mintha olvadt volna le rólam, egy óra múlva is, de aztán aludtam. Szóval, reggelre az orrom és a homlokom kicsit zsírosabb volt, de szépen lehúzta a pórusaim méretét és kisimította a bőrömet.
UP: Egy csillagot azért vonok le, mert nem érzem több használat után a hidratáló hatását annyira, kicsit mintha kiszívná a bőröm, szárazabb lenne. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Bea226

2016. február 10.

Imádom! A természetes kozmetikumokban általában csalódtam eddig, így ettől a krémtől sem vártam túl sokat, de nagyon kellemes meglepetés volt! Már az első pár használat után nagyon szép egészséges lett a bőröm. Egy élmény felkenni, annyira finom, selymes a bőrömhöz, ami ugyan nem szívja be egyből, de mégsem hagy viszkető zsíros érzét maga után, hanem szép lassan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

szabinapal

2015. április 22.

Kiváló krém, nagyon szép egységes bőrképet alkot reggelre és jól hidratál. Még a túlérzékeny, ekcémás bőrömet sem bántja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

kiscsibe

2013. június 28.

Régen használtam, nagyon szép egyenletes, kipihent és puha lett tőle a bőröm. Szerettem. A lányomnak kevert bőre van és neki is jó. Nem terheli a vegyes bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

Rekissima

2012. július 30.

Először kicsit tartottam ettől a krémtől, mert valóban elég zsíros. De tényleg beszívódik reggelre, nagyon jól ápolja az arcbőrt, kombinált bőrűeknek is teljesen megfelelő. Összességében nagyon jó krém, bár hozzáteszem nem minden nap használom, felváltva használom egy könnyebb, gél állagú krémmel. Ennek ellenére 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Rosefan

2012. július 9.

Ez a krém nekem túl tömény. Nem használom rendszeresen. Viszont anno nagyon nagyon olcsón vettem a dm-ben, azóta sem értem hogy lehet ez, egy ennyire minőségi natúr kozmetikumért.(Ha jól emlékszem 700Ft volt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

adrikanemeth

2011. július 5.

Lassan 2 hónapja használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Életem eddigi legjobb éjszakai krémje. Valóban zsíros, de reggelre beszívódik és olyan üde lesz a bőröm, mint 15 éve. Múltkor féláron volt az egyik drogériában, rögtön be is szereztem belőle a következő tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 5.

cecil

2011. július 5.

Az én bőrömre túl zsíros volt, de anyukámnak nagyon bejött néhány nap után szembetűnő volt a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

feredith

2011. június 13.

Az illata nekem túl virágos, de mivel úgyis csak éjszakára kenem az arcomra, elviselhető. Tényleg gazdag krém és az én bőrömnek kell egy kis idő, amíg beszívódik, mert kombinált bőröm van, de reggelre nem zsírosodik be ettől függetlenül. Reggelre tényleg simábbnak, kevésbé "gyűröttnek" érzem az arcbőrömet. A csomagolása pedig fém tubus, ami számomra szokatlan, de minőségi érzetet kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 13.

melange

2011. február 25.

Vegyes bőrtípusom van, már több, mint egy hónapja használom minden este, és nagyon nagyon szeretem:)
Reggelente sokkal szebb és egyenletesebb a bőrtónusom és a bőrfelszínem,mint korábban... "erősebbnek" érzem az arcbőröm.
Markáns,aromás, gyógynövényes illata van,amit kifejezetten megszerettem. Viszonylag lassabban szívódik be a bőrbe, de tekintve,hogy éjszakai "nehezebb" krémről van szó, ez megbocsátható:)
Nekem nagyon kevés is elég belőle, így a kis tubus egész sokáig kitart(1hónap eltelt,és még csak a felénél járok), így nem sokallom érte a kb.3000Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract