Weleda

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Drakna, Módosítva: 2015. május 6.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Wellbe, 2690 Ft

A hidratáló zab regeneráló balzsam egy extra ápolásról gondoskodik hajmosás után. Az értékes növényi hatóanyagok kompozíciója simítja a hajfelszínt, ezáltal javítja a kifésülhetőséget. A lágyan illatozó balzsam ápoló bio jojobaolajjal, bio kókuszolajjal és a bio zab és bio hibiszkusz kivonataival a hajat rugalmassággal, ellenállóerővel és fénnyel ajándékozza meg.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 3499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Stella1993

2018. december 27.

Első használaton vagyok túl, és azt kell hogy mondjam csak azért nem dobom ki mert ajándékba kaptam és a párom biztosan megsértődne ha a kukában landolna. Nem tudom, nem értem hogy az előző véleményezőknek mi tetszik ebben. Hosszú, vékonyszálú, göndör hajam van, örültem ennek a balzsamnak, de csak amíg ki nem nyitottam. Büdös. Vagy inkább öreg néni szaga van... felkenni nem volt egyszerű, kemény krémszerű állaga van, kicsit sem síkos, szinte lehetetlen eloszlatni. masszírozhatnám akár órákig is, csomókba áll össze és hatalmas mennyiségre van szükség belőle hogy mindenhova jusson... fenthagytam kb 5 percig, majd lemostam, hát lányok, én majdnem hanyatt estem. Annyira összekócolta a hajam, hogy az valami hihetetlen. Szerintem a polcon fog megrohadni (vagy romlani :D) aztán kidobom. Az ára is nevetségesen sok....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

evike2008

2018. július 2.

szilikon nélkül is nagyon szépen ápolja a hajat és nem neheziti el

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

szilikon nélkül is nagyon szépen ápolja a hajat és nem neheziti el

ildyy

2017. november 26.

Hidratált, puha, könnyen kezelhető lesz tőle a haj. (Göndör, s száraz hajú vagyok.) Számomra az illata s az állaga is megnyerő, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Lanyokanyukaja

2017. szeptember 8.

Ez a balzsam egyszerűen tökéletes. Az egyik német patikába rohantam, hogy pótoljam az elfogyott Bioderma hajbalzsamomat, de épp nem volt nekik. Így bementem egy drogériába és erre esett a választásom. A németek nagyon szeretik a Weleda márkát, gyerekkozmetikumokat már próbáltunk tőlük, gondoltam kipróbálom. Az ára pont annyi, mint a Bioderma balzsamé, a hatása is ugyanaz, vagy egy kicsit jobb is. :-) Mindenkinek nagyon ajánlom, szuper termék, nem nehezíti el a hajat, nem zsírosít, csak pihe-puha és fényes haj marad utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

natasa

2015. október 10.

Kellemes illat, könnyen felvihető. 1-2 percet vártam csak, és az eredmény: jól fésülhető, ápolt, puha és sima haj. Nem zsírosít egyáltalán, bár az is igaz, hogy a hajtőre nem kenem. Pont azt a hatást nyújtja, amit egy jó balzsamtól várhatunk. Rendszeresen használom, ez bizony azt jelenti, hogy nagyon jó. Én ugyanis nem szeretem a balzsamokat, és hamar ráunok mindegyikre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 10.

Drakna

2015. május 16.

Imádom, a hajam tőle valami hihetetlenü fényes sima és puha lesz. A hajvégeimmel kicsit gondban vagyok mivel vékonyszálu se nem egyenes se nem hullámos hajam van, de a balzsam kombinálva a saját samponjával az egy álom. Igaz kicsit hamarabb zsírosodik a hajam ha egészz hosszában rakom pakolásként, de általába csak a végekre teszem és így nincs gond. Kicsit nehezebb eloszlatni az állaga miatt, de nem zavar, kimosni sem nehéz és a hatasát imádom :3 DM ben vásárlom, igaz kissé drága, de hála a pontoknak mindig olcsóbban tudok hozzajutni és elég sokáig ki is tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.