Weleda

Ár:   5699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 5699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: MaFa, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2020. június 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 5699 Ft

2020-ban megújult összetétel!

Az árvácska, a körömvirág és a kamilla kivonatok megnyugtatják a bőrt, míg a shea és a kakaóvaj mélyen táplálja és bársonyos, puha bőr érzését kelti.  A száraz és durva bőr újra lágy lesz és értékes növényi kivonatokkal gazdagodik.

Ár: 5699 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4890 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lolkabolka

2022. március 17.

Volt szerencsém kipróbálni a klasszikus Welada Skin food-ot, az ami a tubusos, sötétebb csomagolású és ezt a Weleda Skin food body buttert is. A klasszikus tubusos nem jött be, zsíros, vaskos kenőcs-szerű volt, így elajándékoztam anyukámnak, aki szerette. Pár hete kaptam ajándékba a barátnőmtől egy ilyen tégelyes body buttert. Az első gondolatom az volt, hogy ha a klasszikus skin food ilyen vaskos, ragacsos és nehéz krém, akkor milyen lehet ez a body butter??? Mindenképpen ezt is anyukámnak szerettem volna adni. Aztán egyik este kissé viszketett a bőröm több helyen is és felnyitottam ezt a tégelyt. Hát ez valami álom!!! Össze sem hasonlítható a zsíros, erős réteget hagyó tubusos változatával. Egy titka van, hogy tényleg vékony rétegben kell felvinni és azt érzem, hogy megnyugtatja a bőrömet. Igen, ez is vaskos krém, de valahogyan más az állaga és máshogyan viselkedik a bőrömön, mint a klasszikus testvére. Ha kevésnek bizonyul valakinek inkább vigyen fel egy újabb réteget vagy próbálkozzon a klasszikus tubusossal. Feltölti a bőrömet, úgy érzem, hogy kellő nedvességet kap a krémezés után. Szóval a krém maradt, én meg elégedett vagyok. Nekem majdnem csodaszer kategória, de majd még jövök update. Bátran ajánlom, és tessék vékonyan kenni annak aki nem bírja a vaskos cuccokat...nyugi én sem bírom ha ragacsol, kenődik utána minden.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 17.

cattitude

2021. december 17.

termékmintát kaptam belőle, ami komikusan pici, 4ml azért nem sok testfelületre elég, kivéve, ha csak könyék-talp jellegű helyeken használja az ember. az illata nekem tetszett, gyógynövényes-illóolajos, nem maradt meg sokáig, persze aki érzékeny rá, az nincs kisegítve ezzel a ténnyel. meglepően könnyen kenhető, viszont nehezen szívódik be, nem nagyon zavaró, de egy tapadós réteg marad utána. hatását tekintve semmi egetrengetőt nem tapasztaltam, nem nyújtott semmi olyan extra hidratálást vagy táplálást, amit más, a tulajdonomban lévő olcsóbb krémek és testápolók ne tudnának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

KisTigris

2021. október 29.

Mintát próbáltam. Nekem tetszik, jó kis testvaj. Számomra erős az illata, ezen meglepődtem. Sajnos az összetevők felénél vastagon ott virít az ALCOHOL. 😕 Nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 29.

Rebeka_R09

2021. június 5.

Nagyon vegyesek az érzéseim nem csak ezzel a termékkel, hanem az egész Skin Food termékcsaláddal is. Beszereztem a termékcsalád tubusos változatait is
amelyekről nem sok jót tudnék kiemelni. Ha röviden össze kellene foglalnom a véleményemet akkor annyival jellemezném a termékcsaládot, hogy ez bárhová alkalmazható de az arcra semmiképp nem jó termék. Nagyon erős narancs illata van - a testvajnak kevésbé intenzív-, ami az arcbőrömet irritálja, testemen viszont szeretem használni. Nagyon kiszáradt bőrterületekre viszem fel. Nagyon lassan szívódik be, hiába kenem vékonyan a bőrömre, ez is szintén kicsit hátrány nekem. A testvajat leginkább a talpamra szoktam kenni mert nagyon száraz, és tényleg puha lesz másnapra. A termékcsalád egyetlen alkalmas terméke szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 5.

MaFa

2021. április 8.

Sűrű krém,jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet,de kicsit több idő kell míg beszívódik,az illatáért pedig oda vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Dyana91

2021. február 20.

Termékmintát kaptam belőle.Illata nagyon tetszett,jó zsíros krém,száraz bőrre kitűnő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

beautyanna

2020. december 8.

Nekem nagyon tetszik az illata, igazán különleges, nem az a hagyományos - erre szokták azt írni nagyvonalúan , hogy uniszex. Szeretem, hogy kifejezetten sűrű, mégis nagyon könnyen beszívja a bőröm, imádom a nagy kiszerelését, kényelmesebb használni, mint a tubusos, folyós testápolókat. Abszolút újravevős, szívesen adnék 6 csillagot is neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 8.

bernadettu

2020. október 18.

Januárban vettem amikor kiárusítottak karácsonyi ajándék csomagokat kb fél áron hoztam el egy másik hidratálóval.
Nem néztem annyira az összetevőket, sajnos valami van benne amit nem bír a bőröm így végül láb ápoló krémnek tudom csak használni.
Egyébként egy elég zsíros, vastag krém így akinek igazán száraz és nem érzékeny a bőre annak tuti beválik de nekem drága ahhoz hogy végül csak a lábfejemre tudom használni.
Az illata sem tetszik, szerintem tolakodó és kellemetlen. De ezt nem volt lehetőségem tesztelni mivel be volt gondosan csomagolva.
Ha lenne illatmentes verzió, kipróbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Ha lenne illatmentes verzió, kipróbálnám.

titikutyus

2020. augusztus 11.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, nem túl zsíros, könnyen beissza a bőröm, még a nyári melegben is, és finom, puha érzést hagy maga után. Elég nagy a kiszerelés, így sokáig elég lesz heti 1-2 használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

idaobi

2020. április 29.

Nagyon jó az állaga, tényleg mintha vaj lenne, de nem nehéz és nagyon jó érzés felkenni. Nekem az illata fura egy kicsit. A standard Skinfood krémét imádom amilyen erős gyógynövényes de ez visszafogottabb illatú és valamiért fura lehet az alkohol miatt. Csak az illata miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.