Weleda

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 4999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: MaFa, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2020. június 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 4999 Ft

2020-ban megújult összetétel!

Az árvácska, a körömvirág és a kamilla kivonatok megnyugtatják a bőrt, míg a shea és a kakaóvaj mélyen táplálja és bársonyos, puha bőr érzését kelti.  A száraz és durva bőr újra lágy lesz és értékes növényi kivonatokkal gazdagodik.

Ár: 4999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4890 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

MaFa

2021. április 8.

Sűrű krém,jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet,de kicsit több idő kell míg beszívódik,az illatáért pedig oda vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Dyana91

2021. február 20.

Termékmintát kaptam belőle.Illata nagyon tetszett,jó zsíros krém,száraz bőrre kitűnő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

beautyanna

2020. december 8.

Nekem nagyon tetszik az illata, igazán különleges, nem az a hagyományos - erre szokták azt írni nagyvonalúan , hogy uniszex. Szeretem, hogy kifejezetten sűrű, mégis nagyon könnyen beszívja a bőröm, imádom a nagy kiszerelését, kényelmesebb használni, mint a tubusos, folyós testápolókat. Abszolút újravevős, szívesen adnék 6 csillagot is neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 8.

bernadettu

2020. október 18.

Januárban vettem amikor kiárusítottak karácsonyi ajándék csomagokat kb fél áron hoztam el egy másik hidratálóval.
Nem néztem annyira az összetevőket, sajnos valami van benne amit nem bír a bőröm így végül láb ápoló krémnek tudom csak használni.
Egyébként egy elég zsíros, vastag krém így akinek igazán száraz és nem érzékeny a bőre annak tuti beválik de nekem drága ahhoz hogy végül csak a lábfejemre tudom használni.
Az illata sem tetszik, szerintem tolakodó és kellemetlen. De ezt nem volt lehetőségem tesztelni mivel be volt gondosan csomagolva.
Ha lenne illatmentes verzió, kipróbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Ha lenne illatmentes verzió, kipróbálnám.

titikutyus

2020. augusztus 11.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, nem túl zsíros, könnyen beissza a bőröm, még a nyári melegben is, és finom, puha érzést hagy maga után. Elég nagy a kiszerelés, így sokáig elég lesz heti 1-2 használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

idaobi

2020. április 29.

Nagyon jó az állaga, tényleg mintha vaj lenne, de nem nehéz és nagyon jó érzés felkenni. Nekem az illata fura egy kicsit. A standard Skinfood krémét imádom amilyen erős gyógynövényes de ez visszafogottabb illatú és valamiért fura lehet az alkohol miatt. Csak az illata miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Reci81

2020. március 19.

Nagyon kellemes kellöen zsiros testvaj mennyei illattal és hidratàlja is a szàraz böröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

dod09

2020. március 18.

Borzasztóan száraz bőröm van, télen ha nem kenem be minden nap, akkor néha fáj is úgy ki tud száradni. De ettől puha, selymes a bőröm, bár minden nap szoktam kenni, ha mégis kihagynék egy napot, nem szárad ki annyira, hogy fájjon. Egyszerűen imádom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

La-Fee

2019. szeptember 21.

Tökéletes testvaj, selymes, finom tapintású, könnyen beszivódó, de tényleg vaj állagú a tégelyben. A bőr szépen felpuhul tőle, megnyugszik és isteni illata van, békebeli, luxus, ünnepi ami eszembe jut róla. Szeles hideg szürke időben kötelező darab lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.