Weleda

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Müller, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fannnya, Módosítva: 2019. augusztus 6.

Lelőhely:   DM, Müller, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal megszünteti a bőr szárazságát és intenzív hidratálást biztosít. Ez a selymes állagú krém gazdag formulájának és értékes növényi kivonatainak segítségével megnyugtatja a bőrt. A bio napraforgóolajat természetes árvácska, körömvirág és kamilla kivonattal ötvözi. A bőrt nedvességgel látja el és védi a kiszáradástól. Könnyed állagának köszönhetően gyorsan felszívódik, valamint elősegíti a bőr regenerálódásának folyamatát. Puha és kellemes érzést nyújt miközben intenzíven hidratál.

marvina

2020. február 29.

Ez a krém egy csoda! Kiadós mégsem komedogén. Igen, arckrémként használom. Hideg elleni Védőkrémként is megállja a helyét! Müllerben a nagy 75ml-s kiszerelés is korrekt áron van. Én se gondoltam volna hogy ennyi pénzért így betalál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

t.eszter004

2020. január 12.

Arcra vettem, gondoltam jó löket lesz a kombinált, egyre inkább száraz irányba mászó bőrömnek, de nem, alaposan kipattogtam az arcomon és a dekoltázsomon egyaránt, DE! a kézkrémnek zseniális. Hidegekcémás a bőröm a kézfejemen, egy csettintésre "kígyóbőröm" lesz, berepedezik, csíp a fél világ, ez viszont helyretesz mindent. Igazából kézkrémnek elég drága, de esélyes újravételre..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

Fannnya

2019. augusztus 6.

Nemrég vettem, de teljesen beleszerettem. Még soha sem volt ilyen puha a bőrőm! Zsíros bőrűeknek nem ajánlom, de a száraz bőrrel csodákat tesz. Reggel-este használom, és ha nincs kedvem szérumozni, akkor is megvan az eredménye reggelre. Télen kipróbálom majd az eredetit is, addig marad a light.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.