Weleda

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

"Élvezd az érzéki ylang-ylang, a friss citrom és a fás copaiba illatát. A 100 %-ban növényi alapanyagokból készült, krémtusfürdő gyengéden tisztítja a bőrt, miközben az organikus szezámolaj bársonyos puhasággal táplálja."

Indira

2020. március 21.

Féláron vettem a DM-ben, mint kifutó termék. Először egyáltalán nem tetszett rajta semmi, illata sem, de néhány nap után mégis beleszerettem, magam sem tudom hogy lehet ez. Valószínű az illata dob fel teljesen, mivel valódi illatanyagok vannak benne, és az állaga is nagyon klassz, krémes. Azt nem mondom, hogy nem szárít, azért így fűtés-szezonban kell a testápoló utána, de el tudom képzelni, hogy nyáron már nem.
Kár, hogy teljes áron ennyire drága, mert biztosan újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 21.

Kár, hogy teljes áron ennyire drága, mert biztosan újravenném.

La-Fee

2019. október 6.

Tömény ilang ilang aromás és fás illóolajokat érezni rajta, nekünk tetszett, a kislányom is mindig ezzel fürdött. Igazán gazdag, krémes állagú, jó minőségű tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Nialla

2019. október 6.

Nagyon sajnálom, hogy nem lehetett megszagolni. Mert illata az nincs, csak egy rendkívül kellemetlen, fura szaga. Ha ezt előre tudom, akkor egy fillért sem adok érte. Leárazva vettem, de teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 6.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.