Weleda

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 4999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekatica, Módosítva: 2020. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 4999 Ft

A vadrózsa kitűnik harmonizáló hatásával és hozzájárul a bársonyos bőr megjelenéséhez. A bio vadrózsamagolaj támogatja a bőr építő folyamatait és csökkenti az első ráncokat. A damaszkuszi rózsa nemes illata kiegyensúlyozó hatást gyakorol az érzékekre. Ez a gazdag formula normál és száraz arcbőr ápolására lett kifejlesztve. Zsurló, mirha és varjúháj kivonataival hatékonyan véd a bőröregedés első jeleivel szemben.

• Halványítja az első ráncokat.
  • Fenntartja a bőr rugalmasságát és vitalitását.
  • Használatával a bőre újra élettel telivé, ragyogóvá és bársonyossá válhat.
  • Smink alá is kiválóan használható.
  • Bársonyosan puha érzetet eredményez.
  • Bőrgyógyászatilag igazoltan bőrbarát.

Ár: 4999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

natasa

2015. október 25.

Kellemes érzés, amikor felkenem. Mintha finom, rózsás balzsam ölelné körbe az arcom. Bársonyos, puha érzés. Keveset használok belőle, kb. kis borsónyit, nagyon jól kenhető. Kábé ennyi. Egy kellemes illatú arcápoló, de semmi extra. Nekem az Iriszes hidratáló sokkal jobban bevált. A kisimító jelző nem tudom, mire vonatkozik, mert ráncokat nem simít, semmit nem csinál velük..., még csak nem is feszesít....A teljesítményéhez képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 25.

Carola Kennicott

2015. március 20.

Nekem tetszik. Nagyon keves elegendö belöle, pillanatok alatt beszivodik, pedig a böröm nem is szaraz, hanem kombinalt.
Nalam sem pattanasok, sem egyeb kiütesek nem jelentkeztek töle.
Elöször hasznaltam, januarban vasaroltam, s most fogyott el. Ujra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 20.

Nalam sem pattanasok, sem egyeb kiütesek nem jelentkeztek töle.
Elöször hasznaltam, januarban vasaroltam, s most fogyott el. Ujra fogom venni.

nokedly

2013. augusztus 13.

Egyetértek az előttem szólóval! Nekem ugyanez a tapasztalatom. A használata óta tele vagyok kisebb, nagyobb pattanásokkal!
Az illata kellemes, az állaga is jó. Gyorsan felszívódik és kellemes tapintású lesz a bőr. De mit ér mindez, ha kipattogzik tőle az arcom?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 13.

gigi

2012. április 20.

De jó, hogy csak a kicsi kiszerelést vettem meg belőle! Néhány használat után fehér pöttyök jelentek meg az arcomon nagy mennyiségben! Mint amikor feltöltődnek a pórusok, de nem pattanás lesz belőle, hanem mitesszer szerű képződmény. Soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Alice83

2012. február 4.

Nem rossz krém, nekem ugyan zsíros, de anyu szereti..finom illata van, kell egy kis idő, de teljesen felszívódik, nem hagy zsíros réteget a bőrön..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

annapanni

2012. január 15.

Most vettem a dm-ben, karácsonyi leárazáskor egy (mint később kiderült) tusfürdőt és mellé adták mintának. Nekem nem jön be elsőre az illata, de még szokom. A krém szépen beszívódik, de pár órával később fura szaga lesz az arcomon és kifényesedik. Még nem próbáltam natúrkozmetikumokat, ez lesz a vízválasztó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glyceryl Stearate SE, Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Hydrolyzed Beeswax, Lysolecithin, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Hydrolyzed Beeswax, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral, Eugenol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.