Wella

Ár:   2280 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsici, az összetevőket feltöltötte: bingus86, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajszínező

•  briliáns fényt és ragyogást biztosít a hajnak
  • a színskála az árnyalatok kreatív játékát nyújtja, inspirációt, amely hatására öröm lesz minden hajfestés
  • professzionális összetevőivel és az egyedülálló extra intenzív fénykomplex hatóanyag tartalmának köszönhetően élvezetesebbé teszi a hajszínezés
  • hajazonos keratin és természetes viasztartalma révén ápolja és védi a hajat, és csillogó fényt valamint hosszantartó színt biztosít neki
  • a természetes viaszok kondicionálják a hajat és brilliáns fényt biztosítanak a számára, ami akár 63%-kal több ragyogó fényt jelent a kezeletlen hajhoz képest

bingus86

2017. március 22.

Amikor kb. 15 éve elkezdtem festeni a hajam,ezzel dolgozott a fodrászom. Utána sok-sok évig maradtam is ennél,legtöbbször az 5/75-öt használtam, mindenki megállított,hogy mi ez a festék,mi ez a szín!Utána váltottunk majdnem feketére,azt is imádtam,addigra gyönyörű hosszú is lett a hajam,azóta is visszasírom azt a frizurát. Aztán teltek az évek,kipróbáltam sokmindent színben és márkában egyaránt. De ő magasra tette a lécet.Nagyon szeretem,hogy nem épül bele erőszakosan a hajamba,mégis csodálatos fényt ad és egészségesebbnek tűnnek a hajvégeim is.Most 6/0-val festettem,ami csodaszép természetes színt eredményezett.Nekem a fele bőven elég egy festésre,így nagyon gazdaságos is! 6-os és 5-ös színmélységből rengeteg árnyalatból lehet mazsolázgatni,bátran tudok kísérletezni. Azt tudni kell erről is,hogy sötétebb lesz a végeredmény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Szandra0724

2016. november 11.

Fodrászkellékes ajánlotta ezért próbáltam ki, szinezőt akartam, talán kevésbé roncsolja a hajat. Használtam a 7.3-as (aranybarna) színt kb egy évig, de nyáron nagyon kiszívta a nap, és elég ronda lett. Most a sima 7-est próbáltam, ami nem olyan aranyos csillogású, de elég sötét árnyalatot produkált. Az illata amúgy kellemes, jól el lehet oszlatni a hajon és nem lett tőle roncsolt a hajam. Ami nem tetszik, hogy a megjelenő néhány őszhajszálamat nem fogja be, tehát így részemről hatástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

edo328

2016. július 29.

Szép a fénye, sajnos nem túl nagy a színválaszték, de jól keverhető. Szerettem, több tubussal is elhasználtam de sajnos elkezdett hullani tőle a hajam, így azóta sem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Londa

2016. május 8.

Azoknak a kedveert aki nem jaratos a festes/ keveres teren leirnam , hogy a Color Touch festekhez ajanlott emulzio az 1,9% es 4% -os. Ha mast hasznal azzal sincs gond, valami persze ki fog jonni, de nemhiaba ezek lettek gyartva hozza. A megfelelo kimeletes hatast ezekkel lehet elerni, es a megfelelo igert szint is. Az emulziot dupla aranyba kell hozzakeverni. Pl 60ml festek + 120 ml emulzio. Tudomasom szerint osz hajszalakra, sotetebb arnyalatokra az 1,9-es ajanlott. 4%-os a vilagosabb szinekhez hasznalando. Az aki nagyon vilagos szoket szeretne csak ovatosan, ugyanis sok nem hozzaerto szemellyel talalkoztam aki ugyanazt a hatast szerette volna elerni, mint az ammonias valtozatanak extrem szoke 12/ + 9 vagy 12%-os oxija eri el. Az mar nem olyan konnyu...ilyen esetben profi szaki felkereseset ajanlom, itt lehet szukseges tobb arnyalat kikeverese, amihez az a szemely biztosan jobban ert , mint barmelyikonk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

szitakötő

2013. november 27.

Melírozott hajamat szerettem volna egységes színűvé tenni, hogy kicsit pihentessem az újabb melír előtt. A természetes hajszínem 7-es színmélységű középszőke, 5-6 cm-es lenövéssel. Először 8.0-ás Color Touch-ot kentem rá, de nagyon világos maradt. Utána 7.71-essel próbálkoztam, és így majdnem pont sikerült eltalálnom az eredeti hajszínem. Napfényben minimális vöröses csillogása van, de az én hajam alapból egy nagyon hamvas "egérszürkés barna", így annyira nem is bánom, hogy egy kis élet költözött belé.
A melírozott világosszőke csíkokat is nagyon szépen befogta, igaz, még csak egyszer mostam hajat, de szinte semmit nem dobott le belőle. Minimális csíkos hatás természetesen van, annak örülök is, mert így természetesebb.
Úgy vettem észre, ápolja és fényessé teszi a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Úgy vettem észre, ápolja és fényessé teszi a hajam.

winnie

2013. október 21.

szépséges

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 21.

szépséges

vidan

2013. június 18.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

vidan

2013. június 18.

Amúgy jó:)
Tartós csak nincs, olyan árnyalat, ami nekem tetszik és többet kell venni belőle, hogy kilehessen keverni.:c

Amúgy jó:)

Marcsici

Korcsoport: >54
2012. november 26.

Sziasztok! Melírozott sötétszőke-világosbarna hajam van,ősz hajszálakkal.Nagyon untam,ezért befestettem Wellaton 8/0-val. Iszonyatos vöröses sárgás lett.3 nap múlva újrafestettem Wella color tuch szinezővel 1 egész 8/0 és 1/4 8/881 el 3% oxival. Valamivel jobb lett,de még mindig elkeserítő volt. Kétnap múlva rákentem a maradék 8/881 1,5% oxival. Gondoltam lesz ami lesz, majd sapkát veszek. 25 perc után lemostam,rákentem Serical kreatin balzsamot,alufóliát tettem a fejemre,10 perc után lemostam,szárítottam.Gyönyörű természetes hamvas közép-szőke színt kaptam, eszméletlen sima és fényes lett a hajam! Most már csak az a kérdés,ha lenövésem lesz,akkor azt is így fogja majd be? Nagyon örülök az eredménynek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!