Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2014. április 22.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Hővédő hajspray.Alkalmazza száraz hajon hajkiegyenesítést megelőzően vagy nedves hajon hajszárítás előtt (permetezze a hajra 20-30 cm távolságból).

estagnus

2017. március 10.

Az eddigi legjobb hővédőm. Egész jó a szórófej, szépen porlasztja a terméket, ami tényleg fényessé teszi a hajam, nem hagy ragacsos érzetet maga után és nem zsírosítja a hajam. Az illata nekem sok, a fürdőszobában egy óra elteltével is lehet érezni, hogy használtam, de ezt elnézem neki, mert a dolgát jól végzi.
(Megjegyzés: más csomagolással jutottam hozzá, mint a képen látható)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

(Megjegyzés: más csomagolással jutottam hozzá, mint a képen látható)

kebkeb

2015. október 18.

Nekem nem csodaszer, csak a hővédelem miatt használom, ha nagyon ritkán hőt használok a hajamon, nem nehezít, nem tesz ragacsossá, gondolom a hővédelmet biztosítja, de ezt ugye érdemben nem tudom megítélni (így egyáltalán hogy lehet egy hővédő terméket értékelni?), problémát a hajammal nem érzékeltem. Rendben lévő termék, csodának nem mondanám, 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

bamy

2015. július 23.

Véletlenül vettem meg az én hibám, hogy nem figyeltem, hogy hajgöndörítéshez nem ajánlott. Az illatán kívül nem zavar semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Mossyka

2014. december 18.

Nagyon jó kis cucc. :) Az illata kellemes és a spray is nagyon jól porlaszt. Egyelőre 5 csillag, de majd kis idő múlva updatelek.

Uodate: EZ EGY CSODA. Vizes hajra fújva konkrétan egyenesre szárad a hajam. De tényleg. Hihetetlen, tuti újraveszem. Az illata engem meggyes fütyülősre emlékeztet. :D

Update 2: Sajnos nem csak az illata hasonlít a fütyülősre, hanem az alkoholtartalma is. :( Legutóbb amikor befújtam vele a hajam, egy nagyon picike jutott az arcbőrömre is és annyira csípte, hogy azt hittem megzavarodok. Pedig nem volt a bőröm se irritált, se semmi. Száraz hajon amúgy se használom már, mert sokkal nehezebbé teszi a kifésülést. Szomorú vagyok.

Na jó, visszakap 2 csillagot. Ma utolsó esélyként vizes hajra jóóó nagy mennyiséget fújtam. A hajam szárítás, vasalás után gyönyörű fényes lett. És ami tényleg csoda, hogy hiába van odakint párás idő, amikor hazaértem még mindig szögegyenes volt.

És akkor most megkapja az ötödik csillagot is. Kihagyhatatlan része lett a hajápolási rutinomnak, de persze most már sehol nem lehet kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 18.

mellcsiii

2014. október 26.

Féláron vettem, de a teljeset is megéri. Mióta használom kevésbé hullik/töredezik a hajam, és az illata is isteni:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

bubbans

2014. május 11.

Eddig a syosst használtam, annál mindenképpen jobb, nagyon szeretem használni. Hajvasalás után egész nap érzem az illat a hajamon, valóban érzem, hogy véd és az egyenesítő hatása is jól látszódik. A problémám vele, hogy göndörítés előtt nem tudom használni, mert tényleg annyira egyenesít, hogy 1 óra sütögetés után sem sikerült hullámokat varázsolni a hajamba, de szerencsére legtöbbször egyenesítem a hajam. A másik probléma pedig, hogy könnyebben kócolódik a hajam, ha ezt használom, így csak 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

timcsike1989

2014. április 22.

Végre egy hővédő amit élvezek is használni! :) Eddig mindig kötelességből használtam őket és sokszor ki is hagytam. De ezt alig várom, hogy a hajamra fújjam. Nagyon jó illata van és úgy érzem, hogy könnyebb vele kivasalni a hajam, ráadásul nagyon szép fényt ad neki. Azt szeretem benne, hogy száraz hajon is jól működik és nem ragad tőle össze. Most egyszerre kettőt használok, mert még van a Pantene-ből is, de az száraz hajon nem olyan jó, én pedig arra szeretem használni. Ezért abból fújok a vizes hajamra (hogy fogyjon), ebből pedig a szárazra. De mindenképp átfogok váltani csak a Wellára. A hővédő hatásáról nem tudok mit mondani, de bízom benne, hogy van neki :)

Közben kipróbáltam, hogy hajszárítás előtt is ebből fújok és sokkal egyenesebbre sikerült kiszárítani. Imádom! :)

Amúgy valaki tudja, hogy hány fokig véd? Mert azt nem találtam sehol rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Amúgy valaki tudja, hogy hány fokig véd? Mert azt nem találtam sehol rajta.

ndr87

2014. április 21.

Sikerult nekem is beszereznem. En szilikonmentes dolgokat hasznalok,de mar egy ideje nagyon torik a hajam-igy egy kis bunozest engedelyeztem a hajamnak. Nagyon kellemes illata van, teszi a dolgat. Vizes hajra szokom,utana szaritom es vasalom. Illetve ha csak siman vasalni akarom a hajam akkor szaraz hajra is fujok belole. Azt eszrevettem,h a hajvasalom simitolapjat 2 naponta le kell torolnom,m olyan olajos cucc tapad ra-nem biztos h a hovedo miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

szilvike94

2014. március 26.

Már hónapok óta csak ezt használom! Nagyon szép fényt ad a hajnak, azt nem tudom mennyire védi a hajamat a hőtől, de talán mióta használom nem törik fel annyi belőle. Már ez is nagy szó nálam, mert növesztésben vagyok. :) Hajszárítás és hajvasalás előtt is fújok egy keveset a hajamra. Nekem bevált, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

barbi_kusz

2014. február 25.

a többedik hővédő, amit próbáltam, amit próbáltam, eddig ezzel vagyok a legjobban megelégedve, főleg mert nem érzem úgy, hogy szárítja a hajam, mint pl a guardian angel...
5ös, amíg nem találok jobbat :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

5ös, amíg nem találok jobbat :D

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szintetikus színező anyag. (Lila)