Wella

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SierraBp, az összetevőket feltöltötte: takacseszti1985, Módosítva: 2014. május 13.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

A valódi tökéletességéről ismert, intenzív és vibráló színt eredményező Koleston a legjobb minőségű összetevők. Special blonde, Pure naturals, Rich Naturals, Deep browns, Red és Special mix egyedi színválaszték.  Tökéletes, 100%-os ősz hajszál befedés, nagyszerű hajtőtől a hajvégekig elért egyenletességgel. 25%-os kondicionáló összetevővel és lipidekkel a TÖKÉLETES ápolási és gyengéd a hajhoz eredmény eléréséért. 66%-kal több fény a kezeletlen hajhoz viszonyítva.

szobandi

2019. augusztus 12.

Pozitív: nagyon szép színei vannak (10/0 és 10/38-at használtam keverve), tartós is.
Negatív: 2012-ben, 2017-ben, 2019-ben is nekifutottam a használatának, 2 hónap után borzasztóan hullott tőle a hajam. Valamelyik összetevője váltotta ki valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Villango

2019. február 8.

Nem tudom van e benne PPD (aki tudja megírja?)....
....de örülnék ha nem lenne, mert bejött ez a festék.
Tényleg szuper a végeredmény amit ad, könnyű használni, és bár igaz h drágább mint a bolti dobozos festék, de már soha nem térnék vissza rá arra a vonalra. Ezerszer jobb minőségűek ezek a profi festékek.
Az én fejbőrömet nem irritálja, és nem is büdi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Nem tudom van e benne PPD (aki tudja megírja?)....
....de örülnék ha nem lenne, mert bejött ez a festék.
Az én fejbőrömet nem irritálja, és nem is büdi.

Renike77

2019. január 12.

A neve nem túl figyelemfelkeltő, de az egyik legjobb hajfesték. Nekem is ajánlották, magamtól nem biztos, hogy felfigyelek rá.
Ha olyan hajszínt akarsz, mint amilyet a palettán láttál, akkor ez a jó választás :-) ....
Krémes, kiadós, és házilag sem tudod úgy elrontani a felkenését, hogy csík, sáv, vagy egyéb hiba létrejönne.
A színek elegánsak és mindenki megtalálja a hozzáillőt. Szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

A színek elegánsak és mindenki megtalálja a hozzáillőt. Szuper termék.

brbta500

2017. szeptember 16.

én a 12/0 éa 12/96 ost kevertem össze a wella oxijával mert világos szőkét szerettem volna. az én hajam szó szerint fal fehér a szivatástól amit ez a festék nem tudott produkálni csak középszőkét. bár tény,hogy az eredeti hajszinem elég sötét.
ha valaki igényt tart rá eladnám neki fél áron csak egy csipet hiányzik belőle amiből kipróbáltam egy tincsemen a színt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Mizi

2017. július 27.

Az 5/1 hamvas vilagosbarna szint valasztottam es kentem a rokavoros hajamra.Az eredmeny meseszep lett..🤗
Nemis tudom eddig mit vacakoltam a drogerias termekekkel.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Nemis tudom eddig mit vacakoltam a drogerias termekekkel.5*

Szandra0724

2017. január 26.

Fodrászkellékesben ajánlották, elötte a Color Touch-ot használtam, de annyira nem fogta be a hajam, hogy gondoltam kérek valami tartósabbat. Az eladó hölgy meg is örült, hogy wella-wela és azt mondta hogy vannak ugyanazok a színek mindkét terméknél, így mivel előzőleg is a sima 7-est vettem, ebből is ez jött velem. Az állaga krémes, könnyű vele dolgozni, nekem vállig érő félgöndör hajam van, elég sok és elegendő volt az egy tubus az oxival. Sajnos a végeredmény nem olyan szín lett amire számítottam, sokkal világosabb barna, mint ami a Color Touch-csal lett festve, így most kétszínű lettem :( Amúgy szép, fényes világos barna lett az a rész amit befogott, de így nem teljes a boldogságom.. A másik amit észrevettem, hogy hajmosáskor és utána ha vizes a hajam fura vegyszer szag jön belőle miután ezzel festettem, pedig már vagy egy hónapja volt. Sajnos nekem nem jött be ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

kincsö

2016. augusztus 7.

1:2 a keverèsi aràny szőkènèl , nem a festèk szar kedveseim ;) Gyönyörű szőkèt kapsz ha betartod az arànyokat illetve a hatòidőt !! Ami 50 perc mivel ez egy szivò festèk. Ja ami fontos. ..ha otthon csinàlod, folpack! !! Tekerd be vele ha szőkèt akarsz, ha nem tartod be az 50 percet ne csodàlkozz ha nem lesz olyan mint a szalonokban. Mèg valami. ..az utolsò 15-20percben èpülnek be a pigmentek. Ès hideg közegben leàll az oxidàcios folyamat, ezèrt ne felejtsd el a folpack-ot!! Nekem 5 csillag ♡

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Lunann

2016. július 12.

No. Csak úgy repül neki az 1 csillagocska, de ha lehetne, mínuszt kapna. Elmesélem, miért. Közel egy éve vibráló vörös vagyok, ami tényleg az igazi piros-céklaszínt jelenti. Eddig az Alfaparf Evolutinját használtam, ami nagyon klassz festék (vissza is tértem rá egyébként, őt is értékeltem, ha érdekel valakit), belőle pedig 6.66I színt viszem amióta vörös mániám van. Ő is kopik (mármint az alfa, de ehhez képest semmiség). Szóval jöjjön a wella. Amin először kiakadtam, hogy árához képest annyira de annyira kevés lesz az egyveleg, hogy a vállig érő hajamra épphogy elég lett, sőt, szerintem nem is kentem be rendesen mindenhol a mennyiség hiánya miatt. A színek gyönyörűek egyébként a skálán. Igen csak a skálán. Legalábbis a vörös. Merthogy a hajam színe inkább úgy nézett ki, mintha a szép vöröset lefosták volna, és lett egy se barna, se vörös, f*s. Nagyon utáltam és mérhetetlen düh volt bennem azért, mert drága, kevés és szar is. A kikopásról annyit, hogy tisztában vagyok vele, hogy a vörös kopik, épp ezért én 2 festés között színezek is egyébként.. de amit ez művel, az botrány. Kb a 3. hajmosás után barna lettem, a vörös teljesen eltűnt! És alattomos a kis rosszaság, mert a vizet nem színezte be úgy, mint az alfa, ezért az elején én még azt hittem h hűűű végre egy festék, ami ne kopik! Aha.. :D
A fodrászkellékesben egyébként előre mondták h nem ajánlják, mert benne van a legtöbb káros anyag.
+ infó: a hajamat kiszárította, nagyon. Ja igen, kb a 3. héten a hajam tele lett szőkés barna csíkokkal, mert így kopott ki. Mintha melírozva lett volna...szerencse h szabályos csíkokban, nem összevissza, foltosan jöttek elő ezek. (előtt e nem volta melírozott szóval az kizárva, hogy emiatt másképp dobta volna a színt.

Egy szó mint száz: drága, túlárazott, nagyon szárít és a vörös 3 hajmosás után eltűnik. Sosem fogom újravásárolni. Éljen az alfaparf!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

bingus86

2016. április 10.

Miután a "fantasztikus" L'oreal Excellence kinyírta a hajam, valamint szerintük a 8.1-es árnyalat elsőre középbarna,majd rókavörösre kopik, ehhez kellett nyúlnom. Régen mindig ezzel festett a fodrászom, és én is vettem már magamnak is, most a 8/11-es árnyalat tette rendbe a fejem. A hajam gyönyörűen csillog, puha tapintású. Használhatok bármilyen festéket,ehhez és a Color Touch-hoz mindig nyugodt szívvel nyúlok! Az Illumina-t még nem próbáltam,de az lesz a következő,csak még nem tudtam választani a sok csodás árnyalat közül:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

kekszexpressz

2016. március 6.

sok rossz emlék. gyönyörű és méregdrága europai póthajamat festette vele a fodrász világos barnából platina szőkére. teljesen tönkre tette a hajat leégett a vége. aztán én okos otthon is kipróbáltam egyszer tőfestésre valami gyöngyszőke árnyalatot !sárga! lett a hajam és száraz is. lehet hogy a többi, sötétebb szín jobban szuperál elvégre sok szalonban használják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol