Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arola, Módosítva: 2019. június 11.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megoldást nyújt azok számára, akiknek bármilyen irritáció, viszkető, kellemetlen érzés lép fel a hajfestési folyamat során. Az ammóniamentes hajfestékekkel szemben a ME+ technológiának köszönhetően nem kell kompromisszumot kötni színeredmény, ősz haj fedés és színtartósságot illetően. A ME+ technológia lényege, hogy a módosított festékmolekulának köszönhetően az allergia kialakulásának esélye lényegesen lecsökken.

HRenata

2020. március 7.

Két árnyalatot próbáltam, a deep browns sorozatból való mindkettő, a 6/7 és a 7/7. Mindegyik nagyon szép, telt szín, most a 7/7-et használom, ez egy gyönyörű közép-csokibarna árnyalat. A festék elég sűrû krém, nem csöpög, nem büdös, nekem semmi irritációt nem okozott. Festés után a hajam szuper fényes és puha, ilyet semmilyen bolti festék nem tudott produkálni. Drágább árkategória valóban, de az eredmény a színt és a hajam állapotát tekintve is abszolút megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

La-Fee

2020. február 3.

Maximálisan elégedett vagyok vele, mindent tud. Ősz haj fedés, csillogó, BARNA (mint a mintán), nem feketés sötétbarna, kávébarna, a hajam vége sem..
Szóval imádom 7/71 árnyalat, 6% hidrogén peroxiddal használva (szín a színben, egy árnyalattal világosabb) nem kopik, nem szárít, álomszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Miruska

2020. január 9.

A fejbőrt nem irritálja, nem csíp amíg fent van. Szaga van, de nem vészes. Eléggé kopik a szín, kb. 4-5 mosás után 1 színmélységet is fakul, de még így is fényes marad a haj. A 12-es szőkék nekem nem váltak be, pár hajmosás után sárgára kopott, pedig festés után szépek voltak a színei. Többet is kipróbáltam, egyse szívta le rendesen a kb. 6-7 színmélységű hajam, 12%-os oxival sem, mindnél rezes maradt a tövem. Jelenleg a 7/18 és 6/1-et használom. Amellett, hogy kopik, ennél maradok, mert szép színek, s nem roncsolja a hajam. Hozzáteszem ápolom is mindennel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology