Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arola, Módosítva: 2019. június 11.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megoldást nyújt azok számára, akiknek bármilyen irritáció, viszkető, kellemetlen érzés lép fel a hajfestési folyamat során. Az ammóniamentes hajfestékekkel szemben a ME+ technológiának köszönhetően nem kell kompromisszumot kötni színeredmény, ősz haj fedés és színtartósságot illetően. A ME+ technológia lényege, hogy a módosított festékmolekulának köszönhetően az allergia kialakulásának esélye lényegesen lecsökken.

Ár: 1400 Ft , Eladó: Moly
Állapot: Egyszer sem használt., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvételre Budapesten a XI. kerületben és környékén van lehetőség. Előreutalással postai úton, vagy postai utánvéttel is megoldható.
Ár: 1000 Ft , Eladó: Renike77
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, postán maradó

Burya

2020. július 19.

9/8-as árnyalattal és 6%-os oxival festettem a hajam, aminek a hossza kb. 10-es szőke, a töve (az eredeti hajszínem) 7-es sötétszőke/világosbarna. Én ilyen hamvas színt még nem láttam! Bámulatos lett az eredmény! A hajam eleve szőkített hossza már meg volt már gyötörve bolti festékkel, úgyhogy nem tudom, hogy önmagában mennyire szárította volna, de nem érzem, hogy rosszabb lenne tőle a hajam állapota, mint festés előtt. Egységesen fogta be a hajam, a töve sem lett rezes, TÖKÉLETESEN természetes hamvas szőke színt kaptam. Az egyetlen bánatom, hogy a hamvasság nagy része 3-4 mosás után el is tűnt, DE továbbra is természetes színű, nem sárgult vagy rezesedett be. Nem olcsó, de cserébe azt kapom, amit szeretnék, úgyhogy maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

KaFanni

2020. április 7.

Szinte minden hajfestéket kipróbáltam már, elég régóta festve van a hajam és több évnyi keresgélés után, végre megtaláltam a tökéletes hajfestéket.
Gyönyörű színei vannak, 6.1-et és az 5.71-et szoktam keverni, ami egy nagyon szep csokibarna színt ad.
Egyszerűen imádom, hamvas és ápolja.
Szinte az összes létező márkát letesztelve, tudom állítani, hogy ilyen jó festéket még nem láttam:)))
5 csillag😊😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Egyszerűen imádom, hamvas és ápolja.
5 csillag😊😊

HRenata

2020. március 7.

Két árnyalatot próbáltam, a deep browns sorozatból való mindkettő, a 6/7 és a 7/7. Mindegyik nagyon szép, telt szín, most a 7/7-et használom, ez egy gyönyörű közép-csokibarna árnyalat. A festék elég sűrû krém, nem csöpög, nem büdös, nekem semmi irritációt nem okozott. Festés után a hajam szuper fényes és puha, ilyet semmilyen bolti festék nem tudott produkálni. Drágább árkategória valóban, de az eredmény a színt és a hajam állapotát tekintve is abszolút megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

La-Fee

2020. február 3.

Maximálisan elégedett vagyok vele, mindent tud. Ősz haj fedés, csillogó, BARNA (mint a mintán), nem feketés sötétbarna, kávébarna, a hajam vége sem..
Szóval imádom 7/71 árnyalat, 6% hidrogén peroxiddal használva (szín a színben, egy árnyalattal világosabb) nem kopik, nem szárít, álomszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 3.

Miruska

2020. január 9.

A fejbőrt nem irritálja, nem csíp amíg fent van. Szaga van, de nem vészes. Eléggé kopik a szín, kb. 4-5 mosás után 1 színmélységet is fakul, de még így is fényes marad a haj. A 12-es szőkék nekem nem váltak be, pár hajmosás után sárgára kopott, pedig festés után szépek voltak a színei. Többet is kipróbáltam, egyse szívta le rendesen a kb. 6-7 színmélységű hajam, 12%-os oxival sem, mindnél rezes maradt a tövem. Jelenleg a 7/18 és 6/1-et használom. Amellett, hogy kopik, ennél maradok, mert szép színek, s nem roncsolja a hajam. Hozzáteszem ápolom is mindennel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology