Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Hidratál és segít megóvni a hajat a festés, a fésülés és a hajformázás okozta károsodások ellen.

ziadrienn

2013. október 28.

Nagyon jó ,mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

Nagyon jó ,mindenkinek csak ajánlani tudom!

RedDemon

2013. január 12.

A samponjával együtt vettem meg, mikor olyan termékeket kerestem, amelyeket nem tesztelnek állatokon. Pont volt a boltban, gondoltam kipróbálom. Nem bántam meg, jó kis termékről van szó. Ha együtt használjuk a sampont és balzsamot, akkor szép fényes, puha, és illatos lesz a hajunk. Olyan fodrászos érzést nyújt. Amíg a hajam elviseli, addig megállapodok ennél a termékcsaládnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

linszu

2012. szeptember 18.

Véletlenül kezdtem el használni, mert nem volt itthon más balzsam a kezelhetetlen gubancos, száraz hajamra. Nagyon jó kis termék és nem is drága. Megszerettem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Hidratálók: Glutamic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.