Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Samponok

A Color sampon segít az Ön festett hajának károsodás elleni megóvásában, valamint fényes és ragyogó hajat eredményez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pannababo

2015. április 12.

Biomán vagyok, de itthon volt és kipróbáltam, számtalan előnye van : nem zsírosít, sőt egy nappal tovább bírta a hajam , mint általában , nagyon szép lett és egészségesnek érzem a hajam. Minimálisan viszket a fejbőröm, de a biosampontól ennél jobban viszketett, szóval max pontos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Anee876

2014. július 3.

Rettenetesen kiszárította a hajam (elég vékonyszálú) :(
Nem veszem újra, inkább kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Rettenetesen kiszárította a hajam (elég vékonyszálú) :(
Nem veszem újra, inkább kuka..

Tinc

2014. május 24.

Eleinte nem volt vele semmi gondom, tette a dolgát, semmi extra, viszont most annyira gyorsan zsírosodik tőle a hajam, hogy le is cseréltem... a színvédelemről nem tudok sokat elmondani, mert a rézvörös hajam így is úgy is hamar veszít a színintenzitásából... nem fogom többet újra vásárolni :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

eo

2013. október 21.

Elég jó kis sampon, de különösebb extrát nem tudok róla elmondani. Jó a festett hajamnak, de néha váltok, mert azt figyeltem meg, hogy ha sok ideig használom, akkor mintha kevésbé lenne hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

BlackDemon

2013. szeptember 11.

Egy hete vettem meg a Rossmannban 500 ft volt kiárusítás miatt, gondoltam egy próbát megér. Jól tisztít, nem szárít, nem zsírosít. Jól habzik, sőt talán túlságosan is jól. Viszont meg mosott vizes hajjal el alvás az nem vált be.. másnap úgy szállt a hajam, hogy vax és a hajlakk sem segített. Majd megőrültem!! :D Nem újra vevős, de nem is csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Feketepárduc

2013. július 11.

Nagyon bevált nekem ez a sampon. A balzsammal együtt használom, és most először nem kell Gliss Kur spray-vel rásegítenem, hogy kifésülhető legyen a hajam. Nagyon finom almás illata van. Ami még szuper, hogy a hajam tényleg fényesebb tőle minden további extra ápolás nélkül.

...
7. hónapja használom és továbbra is maximálisan pozitív a véleményem! Hurrá!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

...

Sabinilla

2013. március 30.

Az illata nagyon finom, jól habzik, sűrű krémsampon.Használni kellemes volt, éreztem, hogy jól tisztít, szép fényes lett tőle a hajam. Sajnos gyorsabban zsírosodik is tőle, pedig nagyon szerettem volna , hogy beváljon...Kb. 5 használat után ment is a szekrénybe tartaléksamponnak. Így féláron sem nagyon érte meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 30.

monacska26

2013. február 5.

Nem, már nem használom. Nem szerette a hajam. Meg ahogy nézem az összetevőket..hát jobb is, hogy rátértem a természetes cuccokra. Formaldehid kibocsáltó szer???(DMDM Hydantoin) Köszi, de nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

kvitta.girl

2013. február 2.

Mindent tud amit egy samponnak kell!
Most dm-be a leértékelt cuccok között volt 580 ft-ért hát persze hogy nem hagytam ott ekkora mennyiséget ami jó márka is!
Illata nagyon fincsi,kiválóan habzik ezért csillagos ötös járna neki,jól tisztít és ha védi is majd a hajamat a színkopástól akkor le kalappal. Hajam jó puha lett tőle.
Örülök hogy megvettem,jó vétel volt érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Mindent tud amit egy samponnak kell!
Örülök hogy megvettem,jó vétel volt érte!

RedDemon

2013. január 12.

Az illatába szerettem bele először, aztán az ár-mennyiség arányba, és persze az sem elhanyagolható, hogy a Wella mégiscsak professzionális márka, nem utolsósorban pedig nem tesztel állatokon. Olyan a hajam állapota és illata hajmosás után, mintha fodrásztól jönnék. A hajszínemet tartósabbá teszi, ráadásul nem is zsírosodik olyan hamar a hajam. Szóval én szeretem ezt a sampont, a balzsamjával együtt használom, nem várok csodát tőlük, de amit ígérnek, azt teljesítik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.