Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adry0521, Módosítva: 2014. március 31.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Hidratáló sampon száraz hajra

A hajba zárja a nedvességet, természetesen puha és sima hajat hagyva maga után.

rtteszvesz

2018. május 3.

Jó sampon volt, szerettem. Sokáig elég volt, nem korpásított. Rendben volt, de most kipróbálok valami újat. Lehet később még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Cinti94

2016. december 1.

Hat ez eletem samponja!! Evek ota hasznalom, es mindig megbanom mikor megcsalom, mert egyszeruen nem lehet uberelni annyira jooo💗 Balzsamjaval egyutt hasznalom, az eredmeny extra puha, selymes, pofon egyszeruen kezelheto, gyonyoru haj, es az illata😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

carolinett33

2016. január 28.

nekem az eddigi kedvenc samponom, hosszú, dús hajam van, könnyű és puha lett tőle! mindig a balzsamjával használtam, anélkül nem tudom milyen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Kylee

2014. szeptember 21.

Engem ez a sampon vett meg a Wella ProSeries-nek. Száraz hajam és nagyon száraz fejbőröm volt, ez pedig rendbe tette. Évek óta először nem viszketett állandóan a fejbőröm! Nagyon ajánlom, az egész márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.