Wella

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bellala, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Volumennövelő hajbalzsam, mely hidratáló hatású és puha tapintású, könnyen fésülhető hajat eredményez.

mellcsiii

2015. szeptember 6.

Kemény 430 Ftért vettem talán tavasszal a Spar-ban, fél liter balzsamért ez nevetséges ár. A hatásával abszolút elégedett vagyok, szépen helyrehozta a hajvégeimet, a dúsító hatást nem feltétlenül tudom igazolni, ugyanis más dúsító termékekkel együtt használom, mert nagyon lapos, vékonyszálú a hajam.
Ami viszont igazán megfogott az az illata! Egyszerűen valami isteni, ráadásul tartós is. Azt vettem észre, hogy nehezebben veszi át a hajam a város kellemetlen szagait, sokáig megmarad ilyen fincsi vattacukros illatú! Barátom is szereti, amikor ezt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

JErzsi

2015. június 15.

Sosem voltam elájulva a balzsamoktól, de ez megfogott. A hajam láthatóan és érezhetően puhább és egészségesebb tőle, könnyen kifésülhető lesz, és amióta használom nem is nagyon töredezik. Imádom az illatát is és hogy ilyen sokáig kitart, hónapok óta használom, pedig nem szoktam sajnálni a hajvégekre belőle. Egyedül a dúsítást nem nagyon vettem észre, de attól az öt csillagot megérdemli. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

paranoidcat

2014. február 13.

Először tök jónak találtam, de sajnos hosszútávon elkezdte zsírosítani, lelapítani a hajamat, úgyhogy átpasszoltam tesómnak, majd ő elhasználja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 13.

cicaslany91

2014. január 6.

A hajamat könnyen fésülhetővé teszi, nagyon jó illata van, ami sokáig meg is marad :) Ráadásul hatalmas mennyiség, olcsón. A kedvenc balzsamom, többször újravettem már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

azure84

2013. november 20.

Imádom ezt a balzsamot! :) Sajnos túl nagy volument nem ad a hajamnak (hozzáteszem a samponját nem használom). Viszont nagyon puha és kellemes tapintású lesz tőle a hajam, valamint könnyen fésülhető. Az illata nagyon tartós és kellemes. Plusz pont a nagy kiszerelés, mert így nem kell 3 hetente balzsamot vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 20.

Bam

2013. szeptember 18.

A samponnal együtt nagyon elégedett vagyok vele, simává varázsolja a hajam (amit a hosszából fakadóan továbbra is nehéz fésülnöm, de nem lesz gubancosabb, mint mással). Selymes hatású és kellemesen illatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

ReKata

2013. augusztus 22.

Nagyon jó tapintású tőle a hajam, bár nem tudom, hogy a dúsításban mennyire vesz részt. Az illata jó, az ára remek és jó érzés használni, engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

pankali

2012. szeptember 8.

Imádom, ár-érték arányban a legjobb. Finom illata van és nagyon szép fényes lesz tőle a hajam, szóval csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

bvlgari001

2012. augusztus 29.

A samponjával együtt használtam, de valami iszonyatosan lelapította a hajam és nagyon csúszott is tőle, nem tudtam vele mit kezdeni.

Az illata miatt kap egy óriási csillagot, mert az tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Az illata miatt kap egy óriási csillagot, mert az tényleg nagyon jó.

simple

2012. június 27.

Isteni ez a balzsam, örülök hogy rátaláltam. Mostmár csakis ezt veszem. Nagyon jó illata van, és sokáig elég. A hajam olyan tőle mint a selyem, és gyönyörű. Nagyon könnyű kifésülni, pedig vékony szálú, és nagyon gubancolódó hajam van. Számomra ez az álombalzsam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 27.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2