Wella

Ár:   3145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Hajon hagyható balzsam hosszú, festett hajra.

• Öblítést nem igénylő spray
  • Selymes simaságot biztosít a hosszú haj számára, bármely hajtípusra alkalmazható

Sziszi

2016. június 27.

Kellemes állagú, jó illatú termék. Én a hajvégekre fújom, majd jól átfésülöm, aztán szárítom. Samponjával és kondícionálójával együtt használom, és nagyon puha lesz tőle a hajam, megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

klarifekete

2016. január 27.

Ajándékba kaptam és az illata az, ami már a legelső pillanatban megfogott és a szerelem azóta se múlt el. :) Plusz az én vékony szálú, igénybe vett hajamra ideális, főleg a hajvégekre szoktam fújni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Csucsundra

2014. június 4.

Samponjával használtam, jó illatú, megfelelően puhító balzsam, samponjával együtt kellemes megoldás vékony szálú, festett hajakra, kevésbé zsírosít, nem nehezít el, mint a drogériás samponok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.