Wella

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucma83, Módosítva: 2018. március 2.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Hajban maradó hajkondicionáló természetes összetevőkkel. Használata során a haj megújul.

benedekdia

2020. január 12.

A fodrászok ajánlotta nekem is de nagyon megbántam hogy megvettem. A kifésülést semennyire nem segíti és nagyon szorítja a hajam . Plusszba nagyon drága .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Pancsi

2019. május 24.

Konkréten kidobott pénz volt, annyira használhatatlan számomra, a kukában fog landolni. Szárítja a hajam, a kifésülést semennyire sem segíti (konkrétan nem is tudom akkor mire jó). Bizonytalan voltam az üzletben melyik leave-in terméket válasszam, végül ezt ajánlották. Csak magam szidhatom, amikor összetevőket látva hallgattam az eladóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

liababa

2018. március 6.

Egy flakonnal használtam el a fodrászom ajánlotta, de nem veszem újra.
Két komponensű, fújókás flakonos termék, kényelmes, jobb mint a drogériásak, de kiemelkedőt nem nyújt és az összetevői sem annyira meggyőzőek számomra.
Kerastase resistence ciment thermique hővédő krémre cseréltem, ami drágább, de kiadósabb és ami a hatásukat illetti: összehasonlíthatatlanok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Egy flakonnal használtam el a fodrászom ajánlotta, de nem veszem újra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid