Wella

Ár:   3150 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2013. január 12.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A Wella Professionals Hidratáló pakolás tökéletesen hidratálja és helyreállítja a roncsolt, száraz, töredezett vastagszálú hajat.

Ez a luxus hajmaszk shea vaj és selyem kivonatának köszönhetően mélyen beépül a hajba, és belülről ápolja, táplálja a tincseket. Koncentrált hatóanyagai hidratált, hihetetlenül lágy, selymes és egészségtől tündöklő hajkoronát varázsolnak

IBrigittaMolnar

2018. november 15.

Az összes kipróbált hajpakolás közül, eddig ez vált be a legjobban a hajamra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Aspartia

2017. január 3.

Nagy reményeket fűztem hozzá, akciós volt, így rászántam magam, hogy megvegyem.
Csodákat nem művelt a hajammal, ennyi pénzért többet vártam volna. Se nem lett rosszabb, se nem lett jobb tőle a hajam. Ennyi.
Még egyszer biztos nem veszem meg.
Az illata meg szerintem a piros változatának - ami festett hajra készült- sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Nagy reményeket fűztem hozzá, akciós volt, így rászántam magam, hogy megvegyem.
Még egyszer biztos nem veszem meg.

carriebradshaw

2015. december 28.

Számomra ez A fodrászillat :) Nagyon kellemes, egész jól a hajamban marad az illata. Most kezdtem el használni,puhít a tincseken valamennyit, de eddig még nem csodatermék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

koskam

2014. január 30.

Még csak párszor használtam, de azonnal érezhető a pozitív hatása. Selymesebb lett a hajam és nem gubancolta össze :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Bugaboocameleon

2013. február 3.

most kezdetem el használni a samponját és a pakolást is. nagyon gubancolódik a hajam és nagyon száraz. ajánlom, mert mind a két problémára megoldást nyújt!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

cupcake

2013. január 21.

Igaz, csak decemberben kezdtem el hasznáni ezt a pakolást, de nagyon-nagyon megszerettem. Majdnem derékig érő hajam van, szóval elég gyorsan fogynak a samponjaim, balzsamjaim, viszont ebből a pakolásból elég csak kis mennyiséget felvinni a hajra, nálam már ez is hatalmas nagy pozitívum. Használata után nagyon szép, puha lesz a hajam. Az állandó hajsütés/vasalás miatt sajnos töredezik a hajam vége. Hajmosás után, ha nem csinálok semmit a hajammal akkor általában vállalhatatlanul néz ki, viszont ha ezt a pakolás használom, akkor már a hajszárítás után nagyon szép, egészséges kinézetű lesz a hajam. Nem használom minden hajmosás során pakolásként, van, hogy csak a hajvégekre viszek fel egy kis mennyiséget belőle. Szóval, a lényeg, hogy nekem nagyon bevált és imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

lornik

2013. január 20.

kiadós, kevés is elég belőle, de semmivel nem lett puhább a nagyon száraz, vastagszálú hajam és persze drága is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Hidratálók: PEG-4, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szilikon.