Wella

Ár:   2855 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2013. március 12.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Tartós krémhajfesték

Ár: 2500 és 2400 , Eladó: CBlue
Állapot: Új, bontatlan/Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Pólus centernél vagy postán maradó vagy Foxpost.
Casey1979

2019. június 21.

Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. A Wella Illumina hideg árnyalatai gyönyörű színűek, de a hajat a festék még 3%-os oxival is rettentően roncsolja. A Boldme szőkítője 9%-os oxival sem képes ilyen károkat okozni. Sokkal szebbek a színei mint a Color Touch hajszínezőnek, ha a hideg árnyalatokról van szó. Amiket próbáltam: 10/69, 9/60, 8/69, 7/81, 6/76. Semleges árnyalatból a 9/7 -est próbáltam. Nekem nem tetszik, túl sárga. A festék mennyisége kevés annak tükrében, hogy bekeverve sűrű és nem csúszik. 3%-os oxival is marja a fejem, ami azért meglepő. Sokáig tart a festés után a haj regenerációja. Sajnálom, mert a hideg árnyalati gyönyörűek, de rámegy a hajam minősége, így elbúcsúzunk egymástól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 21.

zsanettt26

2017. november 7.

Az itt leírt vélemények alapján megpróbálkoztam vele,gondoltam ha már drága jó is lesz de hatalmasat tevedtem.
Nemhogy fényes ,iszonyatosan kiszárította a hajamat,a színe tartossága is egy nagy nulla,soha többet nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

barbarahella

2017. október 4.

A 7/81-et próbáltam ki az itteni vélemények alapján. Hát én még ilyen szép természetes hamvas világosbarna/sötétszőke színt nem láttam hajfestékekben, pedig baromi sok márkát és fajtát kipróbáltam. Kíméletes is volt a hajamhoz, pihe-puha a hajam, számomra a jelenleg kapható legjobb hajfesték a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Balaton

2016. november 21.

Elég vegyes érzelmei vannak a festékkel kapcsolatban. Egyrészt festés után tökéletesen meg voltam elégedve a hajam állapotával, színével, szép fényes volt a végeredmény. De sajnos nekem nagyon hullik tőle a hajam. Az első festés után nem voltam biztos benne, hogy a festék a ludas, a második alkalommal (kb. 3 hónap múlva) már nem lehetett másra fogni. Sajnálattal megválunk egymástól, ilyen mértékű hajhullást még a drogériás festékeknél sem tapasztaltam soha. Azért kap 3 csillagot, mert felkenés után nem irritált, szép eredményt adott, de nekem nem mindegy, hogy milyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

sapigitta

2016. október 18.

Bitang puha, selymes és fényes tőle a hajam! Elolvastam a véleményeket, gyorsan fel is hívtam a fodrászomat (Hair by B), 1,5 tubust használ el a derék alá érő hajamra.

Az elmúlt években használt hajfestékeim rövid értékelése:
** Alfaparf: jajjne :(
*** Revlon, Londacolor: juhúú :)
**** Echosline: ezazzzz ;)
***** Illumina: ohhello *_*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Az elmúlt években használt hajfestékeim rövid értékelése:
** Alfaparf: jajjne :(
*** Revlon, Londacolor: juhúú :)
**** Echosline: ezazzzz ;)
***** Illumina: ohhello *_*

zmoarka

2016. szeptember 5.

8/69-es árnyalatot vásároltam meg ebből a hajfestékből. Gyönyörű színe lett a hajamnak. Előtte elgon 9/81-el volt festve a hajam. Miután az illuminával befestettem, a lenövésem nem lett sem narancs sem sárga, hanem gyönyörű természetes végeredményt kaptam, a szőke pedig nem lett zöld sem semmilyen kellemetlen árnyalatú. Végre olyan színű a hajam amiről mindig is álmodtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

bingus86

2016. május 24.

Évek óta kerestem egy bizonyos színt, de sehogy sem lett olyan, akár magamnak festettem,akár fodrász csinálta. Aztán egy ideje már felfedeztem az Illuminát,de elsőre a 6/16-os árnyalatot használtam egy világosítást követően,azt hamar ledobta a hajam(nem a festék hibája:szőkített haj+nyár volt),nem is emlékszem rá,hogy milyen volt pontosan. De most eljött az idő,rászántam magam a 7/81-esre...hogy miért nem vettem már évekkel ezelőtt??!!! Pedig használtam a Color touch-ot is, Koleston perfect-et is,azokkal is nagyon elégedett voltam,csak egyik sem tudta azt a színt,amit szerettem volna.De ez!!!A természetes hajszínemmel majdnem megyegyezik,gyönyörű hamvas,mégis csodásan csillogó világosbarna/szőkésbarna!!!Nekem fél tubus elég egy tőfestésre,úgyhogy annyiból kijön egy festés,mintha egy bolti festéket használnék.Csak összehasonlíthatatlan az eredmény!Nálam 10 pont és 15 év után megállapodom nála:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Londa

2016. május 8.

7/43 -as az en szinem. Mikor hajszint valtottam natur barnarol , ez a festek volt az amit hasznaltam. A Wella Illumina az a szinpaletta ami teljes mertekbe a natur szineket emeli ki , a masik jellemzo a szabad szemmel is lathato fenylodes. Nem sok professzionalis hajfestek hagy maga utan olyan fenyt, mint ez. A kimeletessegrol ne is beszeljunk. Mindezt felreteve teljesen elegedett voltam ezzel. Majd megis at valtottam a Wella ammoniamentes festekere...a szin nekem ugyan olyanra jott ki... kulombseg az, hogy kevesebb festekre van szuksegem ennel, mivel dupla annyi oxit igenyel. Es ha van lehetosegetek beszerezni Hipertin hajfesteket melyet a sajat oxijaval kavartok ki, probaljatok ki. Spanyol termek, ugyszint professzionalis, bar felenk meg ujdonsagnak (talan teljesen ismeretlennek) szamit. Ez az ami minosegileg vetekedhet a Wella festekevel, arban pedig fugg a beszallitotol ( en joval olcsobban vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

piroslili

2015. november 18.

Én aranyat használok, nem ezt a kéket. A legszebb, legtermészetesebb világos szőkéi vannak a világon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

wesselyj

2015. november 16.

7.81 színkódúval festette most a fodrász a hajam. Nagyon tetszik, csodás. A hajam állaga is nagyon jó. Előtte egy évig hennáztam, majd fél év szünet után váltottam vissza a wellával az eredeti hajszínemhez nagyon hasonló hamvasra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology