Wella

Ár:   5490 Ft és 7390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: Fruzsika941210, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   5490 Ft és 7390 Ft
Kiszerelés:   150 ml és 400 ml
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Tápláló maszk károsult hajra

pampika

2018. október 14.

Semmivel se tud többet mint egy Kallos pakolas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Semmivel se tud többet mint egy Kallos pakolas!

Lila03

2018. október 6.

Szerintem az egyik legjobb hajápoló. Sok terméket próbáltam már, olcsót és ennél sokkal drágábbat is. Ez az egyetlen, ami tökéletes, ha töredezik a haj, például szőkítés után. Már egy-két használat után látványos az eredmény. És az illata is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Gabica28

2018. szeptember 18.

Nekem teljesen megváltozott a hajam, mióta ezt használom. Szőkítve volt a hajam, most barnára lett festve, nem törik már annyira. Rugalmasabb fényesebb és puhább lett. Én van hogy csak 5, de van hogy 20 percet fenthagyom zuhanysapi es törölközővel. Szeretnék majd mást is kipróbálni, hátha találok kicsit olcsóbbat, hasonló hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

liababa

2018. március 6.

Az illata nagyon jó, hatása messze jobb mint a drogériás termékeké, de picit többet vártam.
Puhává teszi a hajat, de nekem macerás a használata. Ahhoz, hogy teljesen ki tudja fejteni a hatását, törölközőszáraz hajra kenve, ritkafogú fésűvel átdolgozva 20-30 perc meleg dunsztra van szükség.
Kerastase hővédővel használom együtt és legközelebb inkább tőlük veszek valamilyen pakolást, mert nyárra a meleg-víz-UV háromszögbe kevés lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Fruzsika941210

2018. február 18.

Vártam a csodát ... :) de nem tortent meg .. nyilván jobb mint egy drogerias pakolas az illata viszont mennyei nekem tetszett de nem hiszem ,hogy újra veszem inkább rá szánok kicsivel több pénzt de akkor olyat veszek amivel szerelem a hajmosas :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Evelin2525

2018. február 4.

Csodát nem tett. Kb 3 hónapra volt elég. Puha lett tőle a hajam, finom az illata, de semmi extra.. Luxeoil-al együtt használom, de a sérülékeny hajammal nem tudnak mit kezdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Nicole24

2015. május 1.

Fodrászom használta ezt a hajamra, és annyira megtetszett, hogy meg is rendeltem Iparfümériáról. Árát kicsit sokalltam, de remek termék. Hajmosás után törölköző száraz hajamon egy 10-15 percet hagytam zacskóval, törölközővel lefedve. Szőke festett hajamat nagyon széppé, selymessé és puhává varázsolta, az illatáról nem is beszélve, abba rögtön beleszerettem :D hajamat sem nehezítette el :) drogériás hajpakolásokkal össze sem hasonlítható, imádom :))

UPDATE:

IMÁDOM! Másfél hónap használat után teljesen rendbe hozta töredezett, elszáradt hajvégeimet. Nem hittem benne hogy erre az ollón kívül bármelyik termék képes lenne, de ez igen. Én mondjuk minden hajmosás után használom, csak nem mindig teljes haj hosszra, hanem inkább csak a végekre, hogy ne nehezítse el a hajamat, de 100%ig meg vagyok vele elégedve. Eleinte 2 hajmosás között is be kellett iktatnom a végekre, hogy újra puhák legyenek, de most már erre sincs szükség, folyamatosan szép puha a hajam :) először borsosnak találtam az árát, de így a hatása alapján megéri, és annak ellenére mennyit használom, még fél tégely meg van. Biztosan újraveszem, és még mellé kipróbálom a termékcsalád többi tagját is :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

UPDATE:

Lills

2015. április 30.

Szívesen elhasználtam, de semmi extra. Puha lett tőle a hajam, mint egy pakolástól elvárható, de nekem az illata túl erős (szerintem ez az első termék, amire ezt mondom) és annyira nem is tetszik (viszont ezt kivételesen napokig érzem a hajamon). Árát is sokallom egy picit, nekem kb 5 alkalomra volt elég a 150 ml. Szóval nekem nem annyira jött be más professzionálisnak mondott termékekhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 30.

BubuMaczko

2015. január 10.

Fodrásznál fedeztem fel a termékcsaládot, sampont, maszknak keresztelt balzsamot, és a szérumot. Hajmosás utolsó előtti elemeként ezt a maszkot használom. A fodrász azt javasolta, tíz percre hagyjam a hajamon, és utána alaposan öblítsem ki. Az egész termékcsaláddal meg vagyok elégedve, selymes, egészséges, könnyű a hajam, egyszerűen ki tudom fésülni. Az illatáért is teljesen oda vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: PEG-4, Hydrolyzed Keratin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.