Wella

Ár:   950 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. április 16.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Akár 24 órán át ruganyosságot és tartást ad a frizurának. Anélkül biztosít megbízható erős tartást a frizurának, hogy a tincsek összeragadnának. Életteli ruganyosság 24 órán át. FlexCurl formulával. Felvitele után van elég idő lendületes, rugalmas csigák és hullámok kialakítására. UV sugárzás elleni védelem.

AnnaLAKK

2019. október 7.

Kamaszkoromba vettem utoljára akkor is és most is egy átlagosan jó hajhabnak tartom hétköznapokra. Frissen elkészített frizurám szép, fényes és puha tőle, természetes hullámokat tudok vele készíteni. Másnap sajnos kicsit ragacsos lesz a hajam reggel, ezért vízpermettel szoktam frissíteni a hajamat. Az illata átlagos és könnyen elillan. Ár érték arányban van olcsóbb ebben a műfajban, egy Balea, Aveo, vagy Isana hajhab. Szerintem nem veszem újra még keresem tovább az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Sterc

2019. augusztus 26.

Ad hullámosságot, de nekem ragad tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Ad hullámosságot, de nekem ragad tőle a hajam.

paranoidcat

2017. szeptember 26.

Régebben is használtam, akkor nem vált be annyira, azóta csendben kuksolt a fürdőszobaszekrény mélyén. Most megtaláltam, és gondoltam teszek vele egy próbát. Nagyon jó tartást ad a hajamnak, ami mostanában fő szempont nálam, mert húzza le a súlya, de én meg szeretem, ha minél nagyobb a frizkó. Szépen tincsesít, fényt ad, nem zsírosít jobban, mint más termék - szóval erre most ötöst adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

csizi

2017. május 31.

Nekem egyáltalán nem vált be. Diffúzorral szoktam szárítani a hajam, ezzel a habbal kemény összeragadt tincsekből áll az egész hajam a szárítás végére. De legalább nem korpásodom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

majoreszternora90

2016. augusztus 25.

Egyáltalán nem tartós. Bármilyen sima habbal jobban megmaradnak a hullámok a hajamban, mint ezzel. Megmosom, megszárítom, és fél nap után már lóg a hajam. Semmit nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 25.

zorsmors

2016. augusztus 23.

A vélemények alapján vettem először, mert mindenki magasztalta. Nagyon szeretem, már több flakonnal is vettem egymás után. Nagyon göndör hajam van, de hab nélkül sprőd. Ha ráteszem a habot, nagyon szépen megtartja a loknikat, és fényesebb a hajam, de mégsem vizes hatású, vagy kemény "ropogós" tincseket csinál, mint amiket eddig próbáltam. Egy csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Mona01

2016. augusztus 16.

Bevált, szépen kihangsúlyozza a hullámokat és tartja is azokat. Az adagolással azonban vigyázni kell, a kevesebb több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

timity

2016. június 13.

Az összetevői nem a legszebbek, de az biztos, hogy szépen göndörít. Nem nehezíti el a hajat,nem lesz tőle zsíros hatású, sem sprőd érzete, tincsesen, látványosan ad tartást. Nem ezt vettem volna az összetevők miatt, de nem bánom, mert a dauerolt hajammal csodát művel! Tényleg szuper, az illatát imádom! Pontosan adagolható.Csak ajánlani tudom, ha valakit nem zavar a talán nem is olyan "fölösleges" összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

christels

2015. november 17.

Gyönyörű, rugalmas hullámokat csinál. Nem lesz kemény tőle a haj. Az illata nagyon finom. Nedves és száraz hajon is használom, az eredmény pedig tartós. Nincs összehasonlítási alapom, de nekem nagyon bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 17.

Panda

2015. november 6.

Nekem amennyire nem tetszik az illata annyira elégedett vagyok vele, szóval nagyon!
(A Nivea voulmen hajhabos 'tragikomédia : szénakazal fej' után után ezt vettem meg- és teljesen pozitív.)
Hosszú, vastagszálú göndör hajam van.

+nagyon jó a hab állaga könnyű de tejszín szerű (nem buborékos) és maga a hab is 'rugalmas'
+könnyű eloszlatni
+nem szárad keményre tőle a haj , puha marad
+egyben tartja a tincseket (egy minimálisat engedi kilógni a fürtöket- hajlakkal ellensúlyozható)

csak az illata .. de szerencsére nem marad olyan erős , mint kifújásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Hosszú, vastagszálú göndör hajam van.

+könnyű eloszlatni
+nem szárad keményre tőle a haj , puha marad

csak az illata .. de szerencsére nem marad olyan erős , mint kifújásnál.

Hidratálók: Dimethiconol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.