Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nituka, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

hógolyó

2019. január 31.

Flexible ultra strong hold, zöld csíkos, 5ös erősségűt bírtoklom. Utálom. Hajmosás után sem ad semmi tartást. (25 éve szuperül beszárítom a hajam). Másnapra úgy nézek ki, mint nyáron amikor az egész napos strandolás után 86szor magától szárad meg a hajam a napom. Lelapulva a fejemen, összetapadva.
Értékelhetetlen mint hajhab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Értékelhetetlen mint hajhab.

AppleMaple

2018. október 12.

Nekem a kék szinű, 3-as erősségű van meg. Ritkán szoktam használni, de olyankor mindig jól esik érezni az illatát. Nem vagyok túl tapasztalt hajhabok terén, de nekem ez jónak tűnik, szép tartást adott a hajamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Krooyi

2018. február 2.

Ennek a hajhabnak lelke van. Hol másnapra is még tökéletes tartást ad a hajamnak, hol semmit. Nem jöttem még rá, hogy ez mitől függ, de egy biztos... gyönyörű fényt ad a hajamnak és már ezert megéri nekem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Orsee

2017. március 1.

Én a Sensitivet használom, ami parfümmentes. Meg vagyok elégedve vele, jó tartást biztosít, bár egy kicsit ragad tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Tundi94

2016. május 3.

A curls&waves 3-as erősségűt használtam ,de borzalom...A hajamat nagyon-nagyon kiszárította, és a szép hullámos/göndör tincseim szinte kiegyenesedtek másnapra... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

sterlingsilver

2015. augusztus 24.

Puha lett a hajam tapintása, nagyon kellemes az illata, nem zsírosodik a hajam, pedig csalánsamponnal mosom mindig (ami mellesleg lehet az én hajamra se ér semmit), de semmit sem emelt a vékony szálú hajamon, pedig nagyon kellett volna. Elhasználom, ha már megvettem, de nem sokat ér egyébként. A puhaság és illata miatt adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Csirip74

2015. augusztus 5.

Az ultra srong verziót kaptam meg anyukámtól a napokban. Kellemes meglepetés! Délután is vállalható a hajam, még ebben a melegben is, bár a reggeli hajformázásnak kevés nyoma marad a nap végére. Nem csodaszer, de megfelelő, elhasználom és kész. Ja, és ami a legfontosabb, nem zsírosít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Theresia

2014. szeptember 23.

Nekem a Teltség a vékonyszálú hajnak "alcímű" van meg. :)
Őszintén megmondva annyira nem szeretem, mert kicsit nehezen fésülhető lesz tőle a hajam (nem nehezíti el vagy ilyesmi, csak könnyebb kifésülni, ha nem használom), illetve én azért vettem, hogy tartást adjon a hajamnak, ne lapuljon le a fejemre. Na, ez hol összejön, hol nem, tehát a funkcióját nem rendesen látja el... Az illata tetszik, bár nálam ez ritkán játszik szerepet. DM-ben vettem, kuponnal, így kicsit kevésbé sajnálom. Elhasználom, ami megvan még belőle, de nem fogom újra venni. 2 csillag az illata miatt, és azért, mert néha teljesíti, amit elvárok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Nekem a Teltség a vékonyszálú hajnak "alcímű" van meg. :)

love_cinderella

2014. március 23.

Tény, hogy puha tapintású lett tőle a hajam, de a göndör fürtjeimet alig tartotta meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.