Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rosinn, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Zaynab

2015. október 31.

A tusfürdő verziót több mint másfél éve vettem meg és akkor láttam, hogy ez az illat limitált kiadású a W&B-tól.
Most láttam nemrág, hogy újra kapható a tusfürdő (vettem is megint), majd láttam a polcon a testvajat és később azt is megvettem.
Már szemeztem vele egy ideje, de a benzophenone miatta ijesztgetés, illetve az illatanyagtartalom miatt tartottam tőle, de aztán a benzophenone-ról olvastam pár cikket, illetve úgy vagyok vele, hogy egyszer-kétszer oké ha illatos testvajat vagy testápolót veszek, szóval hazahoztam.

Nagyon de nagyon finom illata van és selymes a bőröm a használata után.
Nincs benne denat. alkohol mint az alverdés testvajakban.

Pros:

- nagyon kellemes illat.
- könnyű kivenni a tégelyből,
- könnyű a testen elkenni,
- nem azonnal szívódik be, de nem is tart sokáig megvárni.
- nagyon selymes a bőröm utána.
- a kellemes illat elkezd "kopni" a bőrről, de ha megszagolod a bőröd közelről, akkor még mindig lehet kicsit érezni, még órák múlva is.
- jól néz ki a tégelye.
- langyos gyümölcsös joghurt vagy gyömölcsös fagylalt illata van.

Cons:

- kisebb darabkák leesnek a testről kenéskor és ezek odaragadnak a fürdőkádhoz (még nem jöttem rá hogyan).
- az illat egyeseknél kizáró ok lehet, hiszen ez egy parfümös termék.
- édességre, gyümölcsjoghurtra és/vagy gyümölcsös-joghurtos fagylaltra hasonlít az állaga (csak nem hideg). ez egyébként előny is lehet, nekem speciel tetszik.

én személy szerint nagyon szeretem használni.
ekcémás vagyok, az atópikus fajta (a legerősebb ekcéma), ennek ellenére én is tudom használni a terméket.
én ajánlom másoknak is. abszolút lányos illat. tényleg fiatal lányoknak való.
ja igen, halvány rózsaszín a krém színe, ezt a tégelyen kívül is lehet látni.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 31.

Nagyon de nagyon finom illata van és selymes a bőröm a használata után.
Nincs benne denat. alkohol mint az alverdés testvajakban.

Pros:

- nagyon kellemes illat.
- könnyű kivenni a tégelyből,
- könnyű a testen elkenni,
- nem azonnal szívódik be, de nem is tart sokáig megvárni.
- nagyon selymes a bőröm utána.
- jól néz ki a tégelye.
- langyos gyümölcsös joghurt vagy gyömölcsös fagylalt illata van.

Cons:

- az illat egyeseknél kizáró ok lehet, hiszen ez egy parfümös termék.

én személy szerint nagyon szeretem használni.
én ajánlom másoknak is. abszolút lányos illat. tényleg fiatal lányoknak való.
ja igen, halvány rózsaszín a krém színe, ezt a tégelyen kívül is lehet látni.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
szaboanett92

2014. augusztus 14.

Hidratál, tetszik a kiszerelés. Viszont az illata nem épp a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Hidratál, tetszik a kiszerelés. Viszont az illata nem épp a kedvencem.

Bunnylove92

2014. július 6.

Szerintem is jól hidratálja a bőrt, szépek az összetevők is, a Rossmannban vettem féláron 399ért. Az illata kicsit savanykás, elsőre tetszett, most már kevésbé, de ez nem az ő hibája. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

sal

2014. július 6.

Testvajként vettem de szerintem inkább testápoló mint vaj. Nagyon jól hidratálja bőrt,5*!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 6.

Linda0222

2014. július 2.

Nagyon jó krèm szàraz bőrre ajànlom nagyon! 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Nagyon jó krèm szàraz bőrre ajànlom nagyon! 😃

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Sodium Polyacrylate, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Glyceryl Stearate, Sodium Stearoyl Glutamate
Fényvédők: Benzophenone-4, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Citral, Limonene
Színezékek: Amaranth, FD&C Red 40, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak