Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2018. december 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Radírozó szemcsékkel.

Bnemrita

2014. május 7.

Szerintem elhalt "bőrlemezkék" radírozására nem kell méregdrága szemcsés készítményeket venni, ez a viszonylag olcsó radírozós tusfürdő is tökéletesen megteszi. Jó illata van és nagyon puha lett tőle a bőröm. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 7.

Szappanoslány

2014. április 24.

Epilátor használatot követően iszonyú szőrbenövéseim lettek. Annyira,hogy még a kozmetikusom is elszörnyedt. Az ő javaslatára kerestem egy radírozós tusfürdőt és erre esett a választásom. Jól radírozott és pihe-puha lett tőle a bőröm. Többször újravettem. Legutóbb megnéztem a Rossmannban és elképedtem,hogy felvitték az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 24.

zsofi91

2013. április 12.

Meg voltam vele elégedve, amikor használtam. Használat után nem szárította a bőrömet, hanem finom puha lett tőle. Az illata nagyon frissítő és jól végzi a dolgát. Az árát én is sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

truska

2012. október 19.

imádtam, de tényleg! Radíroz, és az illatának rajongója vagyok!( pedig, nem illat szerint választok tusfürdőt!) pont mostanában nézegettem hogy újra kéne venni, de ma már csak bió vagy natúr kozmetikumokat használok, és az árát is sokallom, talán majd akcióban! Egy érv melette, hogy a legtöbb "illatos" tusfürdőre allergiás vagyok( mármint a mesterséges illatanyagokra csúnya kiütésekkel reagálok) de ettől semmi bajom nem volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

ivy

2012. október 13.

HA nagyon nem muszáj nem adok 900 Ft-os egy tusfürdőért, így a nagy kiszerelésűt nem vettem meg eddig soha. Ha egyszer nagyon akciós lesz talán majd... A kicsi kiszerelést viszont többször is, ugyanis nekem az is legalább 3-4 teljes testradírozásra elég. Kb havonta egyszer igényli ezt a bőröm, így a mini kiadással is teljesen jól elvagyok, ugyanis a radírozó hatása szerintem, nagyon jó. Az illata nincs olyan igazi, mint mondjuk a narancsos ziaja, de a feladatát remekül elvégzi. Nem csodaszer, de jó vásár annak akinek a bőre időszakonként rendes radírozást igényel. A szemcsék közepes méretűek, engem nagyobb szemű sóra emlékeztetnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

famerilla

2012. október 11.

Tetszik az illata, finom az állaga és szépen radíroz is. Egészen felfrissít! :) Nekem bejött. (Én 850-ért vettem a napokban.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

szaniblue

2012. július 2.

Ilyenkor a nagy melegben nagyon jó. Könnyű, zselés az állaga, friss az illata, gyengéden radíroz. Szeretem használni, jó kis frissítő. :) Az ára szerintem lehetne kedvezőbb. Mivel csak sajátmárkás termék, és csak 200 ml van benne, szerintem kicsit sok érte a 700 Ft körüli (már nem emlékszem, hogy pontosan mennyi volt) érték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.