Wellness&Beauty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dda, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gyengéden ápolja az igénybevett bőrt, gondoskodik a megfelelő folyadékháztartásról és védi a bőrt a kiszáradástól.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lolita91

2020. április 11.

Extra száraz bőröm pár nap alatt helyrehozta! Egyik legjobb testápoló, illata is kellemes! 😌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

olahnemese

2018. december 12.

Az egyre hidegebb időjárás miatt a bőrömnek extra hidratálásra van szüksége, főleg az arcomnak. Bementem a Rossmannba és valamilyen nagyon tápláló és olcsó krémet kerestem. És megláttam őt, akciósan. A márkát már ismertem, így nem gondolkoztam sokáig.
A csomagolása nekem nagyon tetszik, a szépség épp az egyszerűségben rejlik (ahogy az egész termékcsaládnál)
Az illatától először megijedtem, túl erősnek éreztem a tégelyben, de kenegetve visszafogottan édeskés illata van. Azonnal beszívódik, a bőröm csak itta befelé és a hideg miatt érzékennyé vált arcbőrömet is helyrehozta. Jól megleszünk télen, az biztos. A 6 éves kislányom is kenegeti, neki is bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Kinguci123

2018. június 15.

Ezt a terméket a testradírjával együtt vásároltam meg. Egyik sem okozott csalódást, sőt... Testvajak közül én általában csak TBS termékeket szoktam használni, nagy ritkán megpróbálok beújítani 1-2 új termékkel több kevesebb sikerrel. Ez egy jó döntés volt azt kell, hogy mondjam. Nagyon kellemes, finom, édeskés illata van. Továbbá nagyon jól és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és nem érzem, hogy elnehezítené a bőröm. Viszont a végére már a krémnek elment az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

lejla6

2018. február 18.

Imádom az illatát, nem ragad hamar beszivódik. Nagyon jol hídratal de elsősorban az illata miatt fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Cicuu

2017. december 29.

Nagyon finom illata van,szeretem kenegetni.Szinte egyből beissza a bőröm,de sajnos nem hidratál eléggé,ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

jkrisztie2

2017. július 15.

Szinte issza a bőröm, nagyon gyorsan fogy, ami nem is baj, mert millió testápolót halmoztam föl itthon. Nekem az illata nagyon tetszik, nem mandulás, nem shea, de semmiképpen nem rágógumi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

0808

2017. július 12.

Nekem nem "undorító rágógumi illatú; büdös szag stb" én nagyon bírom, mind a hatásával mind az illatával elégedett vagyok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 12.

barbyka01

2016. november 13.

Jó kis testvaj, nekem szépen hidratálja a bőröm, nem szárít. Egyedül az illata miatt vonok le egy csillagot, azzal még barátkoznom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

szaboanita1991

2016. október 26.

Igazabol tobbet vartam tole, nekem kozepes. Jo az allaga, mert konnyen kenheto, az illata kozepesen elviselheto. Elkenegetem, de nem hozott semmi extra erzest. Az en boromet csak kozepesen hidratalta.
Ezek miatt egy harmast kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Ezek miatt egy harmast kap.

erdspetra

2016. június 1.

Nekem az illata tetszik. Nincs bajom sem az állagával sem pedig a hidratáló képességeivel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak