wet n wild

Ár:   $5.49   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2019. április 3.

Ár:   $5.49
Lelőhely:   online külföldről

"Erősen pigmentált, vajpuha és úgy simul fel, mint egy álom - ezt álmodta meg a Wet n Wild, mikor újraalkotta a Color Icon szemhéjpúder formuláját.

Az újratervezett formulájú Color Icon szemfestékpaletták 10 káprázatos színt tartalmaznak a csillámló nappalitól kezdve a koktélpartikhoz illő fülledt árnyalatokig, beleértve az új, matt átmeneti árnyalatokat a kifogástalan eldolgozáshoz. Könnyű felvitel, nedvesen és szárazon is használható."

lovereira

2020. április 6.

Nekem ez a paletta és a Nude Awakening változata van meg, bár már egyes árnyalatokat elhasználtam belőle. Rajtam tartósak maradtak a színek, csak korrektor használok szemhéjalapnak. Kicsit poról, de láttam ennél jobbat-rosszabbat is, mindig kicsit leütögetem az ecsetemről a felesleget, használat előtt. A csomagolása tényleg gagyi, mindkettőt eltörtem. Nálam újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

sarria

2020. január 29.

Sok jó véleményt hallottam a Wet N Wild szemhéjpúderekről, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Valóban nagyon szép színkombináció (jó-jó koppintott), a csomagolás kicsi és kompakt - viszont ennyiben ki is merülnek az érdemei. Nagyon porol, már felvitelkor is lepereg, a csillogós részek főleg. Nem tartós, pár óra múlva a termék nagy része már a szemem alatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

gaimanna

2019. október 2.

Zseniális dupe-ja az ABH Modern Renaissance palettájának, zseniális áron! Kétszer készítettem vele sminket, az egyiket egy céges karácsonyi vacsira, ahol még a fő-fő-főnök is megjegyezte, hogy nahát :) Amikor pedig hajnalban hazaértem a vacsi utáni buliból, döbbenten konstatáltam, hogy makulátlanul néz ki a smink, és simán kibírta a hajnalig tartó táncolást is (a márka szemhéj-alapját tettem fel alá).

A csomagolása olcsónak hat, viszont masszív, nem nyílik ki magától a fedele, táskába bátran dobható. A színek erőteljesek, jól satírozhatóak. Annyira porolnak, mint az eredetije, szóval én ezt is megbocsátom neki :) Maximális csillag jár neki, bátran ajánlom annak, akit érdekel a Modern Renaissance, de csak a töredékét szánná rá, vagy aki csak kipróbálná ezt a színvilágot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Pupp

2019. szeptember 29.

Őszintén szólva nem vártam tőle sokat. De viszont lehet, hogy olcsó, és kis gagyi csomagolása van, de ennek ellenére meglepődtem mennyire pigmentáltak a színek és milyen könnyű vele sminkelni. Annak aki egy jó minőségű és olcsó palettát keres szívből tudom ajánlani, mert nem fog benne csalódni. Persze nem ez a legtartósabb paletta ami létezik, de ennyi pénzért ezt nem is várjuk el ugyebár :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

vkata96

2019. július 15.

Nyaraláskor pillantottam meg a Bipában, és nem hagyhattam ott. Sok jót hallottam már erről a márkáról youtube-on, gondoltam baj nem lehet belőle, és palettából sosem elég. Nagyon megtetszettek ezek a meleg színek, bár kicsit merészek nekem. Végül egyáltalán nem bántam meg, hogy elhoztam. Iszonyúan pigmentáltak a színek (kivéve a világosak, de ez jellemző), és könnyen satírozhatóak. A transition színek tökéletesek, gyönyörű árnyékot lehet velük satírozgatni, és az átmenetek is szépek. Az egyetlen hátránya, hogy nagyon nagyon porol, szóval érdemes alapozás előtt használni. De ezen kívül tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gombaellenes tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.