Whamisa

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: julcsa95, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Hajápolók

A könnyű, szilikonmentes hajápoló esszencia hidratálja és védi a gyenge, károsodott hajszálakat. Víz helyett növényi kivonatokkal készült: az árpa, szezámmag, zab, szója- és mungóbab kivonat táplálja és egészségesen csillogóvá teszi a hajat. A hozzáadott argán-, oliva- és kaméliaolaj és az aloe vera kivonat regenerál és erősít. Minden hajtípusra ajánlott, elsősorban száraz, töredezett hajra.

Nem tartalmaz: Parabéneket, sodium lauryl szulfátot, kémiai tartósítószereket, szintetikus színezékeket és illatanyagokat, kőolajszármazékokat, szilikonokat, EDTA- t és állati eredetű összetevőket. 95,4%-ban bio összetevőkből áll.

Limadunia

2018. október 27.

Az egyetlen Whamisa termék ami eddig nem jött be. Igaz csak mintát próbáltam, de örülök, hogy nem egész kiszereléssel kezdtem. Én nem tudtam használni, az állaga ilyen fura, nyúlós volt (nem tudom ez normális e), erősen olajos, rettenetesen elnehezítette a hajam, kismosni se tudtam rendesen és pozitív hatást nem éreztem. Szerintem a Whamisa sima hajbalzsamja bőven elég a hidratáláshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Melion

2018. április 14.

Nem rossz de nem is a legjobb. Ha sokat raktam tocsogott a hajvégem az olajtól. Egy használathoz kb egy mogyorónyi elég, szóval a pénzünkért tisztességes mennyiséget kapunk. Szerencsére csak termék mintát rendeltem de így az is elég volt vagy 3 hónapig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Oil

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Mungóbab kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló. A benne található vitaminok és fehérjetartalma miatt használt a kozmetikumokban.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.