Wibo

Ár:   3440 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2020. március 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

2 az 1-ben arc és ajakprimer. Gazdag formula a mindennapi bőrápoláshoz. Védi a bőrt a külső tényezők hatásaitól, és nedvesíti a bőrt a smink felvitele előtt. Használat után a bőr friss és egészségesnek tűnik. Nagyon jól működik az ajkakon is, mint a matt rúzs alapja. A szérum acai eper kivonatot, goji bogyót és áfonya kivonatot tartalmaz, amelyek antioxidánsokként és öregedésgátló szerekként ismertek. C-vitamint is tartalmaz, amely jótékony hatással van a bőr tónusára.

Ár: 1500 , Eladó: szoszike125
Állapot: 1 alkalommal próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes

marshmellow

2021. május 7.

Bár parfüm van benne, mégis eléggé szereti a bőröm. Én nem igazán kedvelem a primereket, valahogy egyik se akar együttműködni velem. Ez a kis vattacukor viszont furcsa módon kompatibilis, de nem kell tőle csodát várni. Egy sima hidratáló "primer", inkább szérumnak mondanám, ami ad egy kis ragyogást az arcnak. Jó érzés felkenni, kellemes a textúrája. BB krém alá szoktam felkenni, BB-ből pedig éppen hogy csak leheletnyit, hogy egységesítsem az arcképet. Persze ez csak a kevésbé patis napjaimon működik, ha ragyás vagyok inkább az erősebb fedésre megyek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

hajnihh

2021. április 29.

Túlságosan erős édeskés illata van, számomra nem igazán kellemes. Semmit nem csinál az arcommal, egyáltalán nem hidratál. Viszont arra jó, ha egy kicsit szárazabb a bőröm fényvédő után, ezzel könyebb eldolgozni az alapozót/korrektort (néha összekeverem az alapozót a primerrel).
A termék nélkül is elvagyok a mindennapokban, semmit nem tett hozzá a rutinomhoz. Kb 3-4 hónapja használgatom, alig fogyott. Amúgysem vagyok nagy primer rajongó, de ez egy nagy nulla sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

LittleSpark

2021. április 19.

Édes kis semmiség. Az üvege megnyerő, a hatás is amit ígér. Az illata számomra elég gagyi édeskés, jellemtelen. A csillámokat nem is értem benne azért a bőrt ne így tegye ragyogóvá és széppé hanem a hatása miatt. Primernek elmegy de ezért felesleges rendelgetni egy sima essence vagy catrice kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

lauralilla31

2021. március 24.

Nekem bejött ez a termék, alapozó alá nagyon jó szerintem. Ezzel együtt nagyon tartós tud lenni az alapozó, és szépen hidratál is! Az illata meg nekem nagyon tetszett, hogy ilyen édeskés. A csillámokat én nem vettem észre az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Trixyke

2021. február 14.

Nekem nagyon bevàlt. Extra érzékeny és száraz az arcom, mindig, folyamatosan hámlik még majdnem nyáron is. Nagyon látványosan csúnyán ki tud száradni az arcom nivea crame amut eddig használtam és aránylag segített. Mióta ajándékba kaptam a pink pandan azóta már 3. Rendelem. Nem csíp nem piros, pipetta állaga is jó én nem érzem annyira hogy illatos lenne, ellenben nagyon hidratálja az arcom. Azóta simább és kevésbé hámlik, száraz. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

juccpucc

2021. január 28.

Nekem nagyon bejön! Az illata édeskés, de nem zavaró. A textúrája kicsit folyékony de hamar el lehet dolgozni. A barátnőm és az én arcomat sem csípte. Ugyan olyan tartós a sminkem vele mint a mac primerrel. Ár-érték arányban is tetszik. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Puffancs007

2021. január 27.

Nekem nagyon bevált; kicsit fényes lesz a felvitelt követően az arcom, de nagyon puha és sima érzést kölcsönöz. Napi 1x használom és sokkal fiatalosabb tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

marlu

2020. december 5.

Szeretem ezt a primert, már a sokadik üveget használom el. Az ajkaimra nem használom csak arcra. Az én bőrömet nem csípi, de nagyon jól ápolt bőröm van. Az arcnak ad egy kis fényt, de persze ugyanezt highlighterrel is el lehet érni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

elizacreme

2020. október 21.

Nem tudom jó szívvel ajánlani ezt a primert. Szájra jól bevált, viszont az arcomat csípte, így óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Zituska77

2020. október 17.

Engem is beszippantott, elgyengültem, és meggyőztem magam, hogy most úgyis akciós, úgyhog megrendeltem. Spoiler: Lehet élni nélküle. Illata édes, vattacukros, de felkenés után hamar elillan. Maga a termék elég híg, viszont gyöngyházfényű :-D, érzésre olajos, de gyorsan felszívódik, nem marad ragacsos, olajos a bőröm utána. Nekem nincs gondom a pipettájával, nem is csíp, nem pirosodik ki tőle a bőröm, de nem is ad hozzá semmit se a bőrápolásomhoz, se a sminkemhez. Lehet élni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 17.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Lactobacillus/Saccharomyces/Euterpe Oleracea Fruit Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Forrás: truth-in-aging, BFT