Wilkinson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisroka, Módosítva: 2013. február 1.

Kiszerelés:   2 x 1,2 g

She's A Rebel szemhéjpúder paletta, két színnel, kis tükörrel.

Kiszerelés: 2x1.2 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kisroka

2013. január 24.

A csomagolás egy cián és egy ezüst színt tartalmaz. A két szemhéjpúder erősen pigmentált, szépen csillognak, erősen fognak. A cián kifejezetten rikító, de csak pont annyira, hogy ne hasson taszítónak. Illatuk nincsen, illetve semleges, én nem éreztem. Tartós viselet, konkrétan rátapad a szemhéjra, de a ráncocskákban nem ül meg. Egyáltalán nem porzik. Könnyen lemosható. A csomag egyedüli gyengesége az applikátor minősége. Nagyon picike, a szivacsok a két végén három használat után lejöttek. Bár ez sem katasztrófa, mert mindkét szín ujjal is könnyen eldolgozható. Csak a cián miatt kap négyest, mert az egyáltalán nem tetszik, csak a próba miatt kentem magamra.
Itthon nem kapható, az ebay-en lehet rendelni, átlagára 2-3 font, én is külföldről kaptam ajándékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.