WU2

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1 liter   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: famerilla, Módosítva: 2013. május 27.

Kiszerelés:   1 liter
Kategória:   Samponok

Aktív hatóanyag tartalma megakadályozza a korpásodást okozó mikroorganizmusok elszaporodását. Bőrbarát kémhatásának köszönhetően nem szárítja a fejbőrt, korszerű összetétele ápolja és erősíti a hajszálakat. Rendszeres használat esetén a haj visszanyeri eredeti fényét és ragyogását.

Kiszerelés: 250 és 1000 ml

Meoi

2019. május 23.

Páromnak vettem mert nagyon korpás a fejbőre és csak jót hallottam eddig a Wu2 márkáról.
Egyáltalán nem vált be! Ugyan olyan korpás a bőre pedig már a 2. nagy flakonnál tart. Mi adtunk neki időt hatni. Semmi.
2. napon már viszket és korpásodik a fejbőre újra.
Csak azért adok neki 3 csillagot mert amiket hallottam azok mind pozitív, lehet páromnál van a baj...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

2. napon már viszket és korpásodik a fejbőre újra.

Ivy1986

2019. május 23.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Mostanában a head and sholders se a legmegnyeröbb vagy csak megszokta a hajam nemtudom. Erre nagyon kiváncsi leszek. Tisztitani tisztít mint állat,az illata is nagyon jó.most tartok a 2 dik hajmosásnál. Igaz pakolás muszáj utána mert akkor szénabogja lenne szerintem a hajam. De ár érték arányba jó szerintem. Max a párom elhasználja ha nem jön be. Kárba nem vész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Debko

2019. március 21.

A nagy kiszerelést használom belőle. Illata nagyon kellemes, és állaga megfelelő. A hajam korpás volt, ettől a terméktől viszont megjavult, de komolyan. Bátran ajánlom, a korpásodásom elmúlt, amire viszont figyelni kell, hogy mindig szárítsuk meg a hajunkat hajmosás után, mert a hideg, vizes hajban sokkal könnyebben és gyorsabban szaporodnak a baktériumok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

nagypetra10

2018. december 10.

Próbáltam már nem egy magasabb árkategóriás sampont de be kell látnom nekem a Wu2 vált be. Jól tisztít az ára szerintem tökéletes én az 1 l-es Kiszerelést használom nagyon sokáig elég a hajam szép fényes tőle. Az illata kellemes mosás után is érződik a hajamon, remélem sokáig lehet még kapni.Én imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

biku

2018. november 5.

Sziasztok én egy hónapja használom a Wu2 korpásodás elleni sampont s nagyon meg vagyok vele elégedve mint a teljesítményével s mint a árral . Eddig minden sampont kipróbáltam sokáig a drága
Head & Shoulders használtam ami jó volt csak már drágállottam az árat . Így próba képen kipróbáltam a magyar fejlesztésű WU2 s nagyon kellemesen csalódtam benne .. Nagyon remélem hogy még sok évig lehet majd kapni ezt a sampont . Nekem bevált . :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

KittyMitty

2018. március 8.

A barátom csak ezt a sampont hajlandó használni, ezért mindig van itthon. Alapból hajmosó szappant használok,de ma lusta voltam hozzá, így kipróbáltam. Az illata nagyon tetszik, bár sejtem,hogy azért,mert a barátom jut róla eszembe :) Az állaga elég folyós volt, viszonylag sok kellett belőle az amúgy vállig érő hajamra. Viszont miután megszáradt a hajam olyan cukin begöndörödött. Ritkán csinálja ezt a hajam, szerintem valamennyire kiszárította a sampon, bár ezt a fejbőrömön nem érzem. Nagyon tetszik ez a kis göndörség, és nem irritálta az egyébként borzasztó kényes fejbőrömet. Igaz, most használtam először, nem is terveztem mindig ezzel hajat mosni, de elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Fruzsi

2017. december 3.

Zsíros, korpás hajra szerintem tökéletes. Jól tisztít és nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Saslik2

2016. január 26.

A nagyobbik kiszerelés van meg itthon.
Én szeretem, mert a zsíros hajamat nagyon jól tisztítja és egy sampontól nem is várok többet. Az illata kellemes a mamámra emlékeztet neki volt gyakran ilyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 26.

A nagyobbik kiszerelés van meg itthon.

AkInImOd

2016. január 15.

A nagy literes verziója van meg itthon, miután korpássá vált a fejbőröm (valószínűleg a piros WU2-től...). Tökéletes: nagyon finom illata van, ami lágyan a hajamon is érződik, továbbá megint szép fényes, puha lett a hajzuhatagom. Kellemes és már az első használat után látványos volt az eredmény, azóta nincs panaszom a fejemre, minden a régi kerékcsapásban van. :) Ettől függetlenül visszatérek a normál verzióhoz, ezt pedig elteszem vészidőkre váltósamponnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

edina810

2016. január 6.

Nekem annyira nem vált be, és ami különösen zavaró volt, hogy alig habzik, az első kis adag amit a fejbőrömre teszek, szinte csak úgy "eltűnik". Tény, hogy nagyon olcsó, de ez meg is látszik rajta. Régóta korpás a fejbőröm, azt hittem ez be fog válni, de tévedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.