Xerjoff

Ár:   59 800 Ft és 89 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 18.

Ár:   59 800 Ft és 89 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: narancs, fügefalevél, magnólia

Szívjegyek: indiai jázmin, bolgár rózsa, fahéj, ilang-ilang

Alapjegyek: szantálfa, vanília, borostyán, ámbra, cashmeran, tömjén

Ár: 3.800 Ft (5 ml); 6.700 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
Ár: 4000 Ft, 6700 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

petrambrus

2021. október 19.

Nekem "A" parfüm ❤️ Itteni vásárlás mellé kaptam pici mintát belőle ajándékba, nem is tulajdonítottam neki nagy figyelmet, rákerestem a nevére, és abszolút meg sem fogott a jegyek alapján. El is felejtettem, aztán egyik nap megtaláltam a táskámban kallódni, így fújtam egyet a csuklómra - és jött is a csoda. Mintha visszarepített volna Olaszországba Firenze főterére, egyszerre ezer meg ezer számomra elfeledettnek hitt szépséges emlék jött szembe. Fügefalevél, ámbra, citrusok, majd a vanília és a fahéj... hát ájulás, kész vége mindennek. Aznap amikor csak tudtam csuklóhoz tapasztott orral közlekedtem, néhanéha meg megcsapott az illata, akkor jött a libabőr és egy hatalmas mosoly. Azthiszem ilyen lehet, amikor valaki megtalálja azt az illatot, ami a szívének a legkedvesebb. Természetesen azóta megvan az üveg, ha elfogy, akkor pótolva lesz 😌 Nincs annyi csillag az égen, ahányat donna Ouverture-ra adhatnék ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

Fanika

2021. március 27.

Na, ez tetszik! Hamisítatlan, valódi fügefalevél-illat, csöppnyi fahéjjal és sok ámbrával. Noha többek szerint édes illat, számomra nem az, szerintem elbírt volna még kicsivel több vaníliát is. Krémes, bársonyos simogatás ködös, hűvös időben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 27.

silence

2021. január 16.

2020. December 20.
Ismét egy káprázatos, csábító, kábulatba és bűnbe ejtő Xerjoff!
A Sospiro féle Ouverture-t nem ismerem, így különbséget nem tudok tenni, de ez egy lélegzetelállítóan gyönyörű parfüm.
Intenzív, érzéki fűszeres illat, narancsos - fügés nyitánnyal, füstös, balzsamos, szantálos - vaníliás leszáradással.
Kifújáskor vibráló, élénk a citrusoktól, majd a virágok is nyitogatják szirmaikat (rajtam leginkább az ylang-ylang és a jázmin dominál).... érdekes, hogy az én bőrömön a többi virág nem is igazán érezhető, viszont egyfolytában fahéjas - szilvát érzek magamon (ez azért meglepő, mert szilva elvileg nincs is benne, csak fahéj).
Majd fokozatosan előbújnak az édes - krémes, meleg, simogató, vaníliás - szantálos alapok, ami aztán egész nap ki is tart és végleg bűvkörébe von.
Xerjoff-tól megszokott erős hatósugárral és fantasztikus (egész napos) tartóssággal.
10-es skálán 10-es illat, hibát nem lehet benne találni - maximum azt, hogy ez is elvette az eszem!

2021. Január 16.
Olyannyira elvette az eszem, hogy nadrágszíjhúzás után meg kellett vennem a csodás, bársonyborítású 100ml-s üvegcsével.
Az elmúlt napokban, ahogy beköszöntöttek a fogcsikorgató mínuszok, egyre inkább csak erre a fahéjas - szilvás gourmand finomságra vágyom (merthogy még mindig szilvásnak is érzem)……
Egyszerre melengető érzés a testemnek (olyan könnyedén, bársonyosan ölel körbe, mint egy puha, meleg takaró) és megnyugtató érzés a lelkemnek ez az édesen simogató, bűn nélküli csábító.
Ezekben a depressziós hangulatú, zord, hideg napokban kell ez a kis kényeztetés!
Őszi - téli illatgardróbom állandó szereplője marad, ez tuti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

2020. December 20.
Ismét egy káprázatos, csábító, kábulatba és bűnbe ejtő Xerjoff!

2021. Január 16.
Őszi - téli illatgardróbom állandó szereplője marad, ez tuti!

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.