Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 16.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Hibiscus Esculentus kivonat egy speciális növényi peptidet tartalmaz (argirelin), amely a botoxhoz hasonló módon veszi fel a harcot a ráncokkal, gátolva az arcon a mimikai ráncok megjelenéséért felelős mechanikai hatásokat. Csökkenti a homlokráncok, a szem körüli szarkalábak, illetve a száj körüli ráncok megjelenését is.

Kiszerelés: 200 ml

teleke22

2015. november 20.

Nappalra, éjszakára egyaránt ajánlom, hamar beszívódik, jól hidratál, ráncok is halványodtak. Nagy kiszereléshez képest az ára nagyon kedvező, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

helmo75

2015. október 21.

Kb.3 hete használom éjszakára.Kicsit szárítja a bőrt,de látható a javulás.A ráncok halványodtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 21.

uncsila

2013. április 4.

Nem akarok belefolyni az előző csatába de nekem iszonyatosan bevált . Éjszakára és nappalra is ezt használom és kiválóan bevált . A kiszerelésről és az árárol nem is beszélve ráadásul natur kozmetikai. Az tény hogy kevés kell belőle de csak ajánlani tudom mindenkinek .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 4.

Michelle

2012. július 5.

Részben megelőzésképp vettem meg, elodázandó a mimikai ráncok kialakulását és bevésődését, részben azért, mert szívesen kipróbálom a megfizethető áron elérhető hazai termékeket. Sok jót olvastam róla és nagy reményekkel kezdtem használni. Az első, amivel én is szembesültem, hogy hihtetlenül száraz lett tőle a bőröm. Nem hámlott, nem pikkelyesen száraz lett, hanem olyan, mint a vénségesen vén pergamen. Megfelelő éjszakai hidratálókrém használatával nappalra eddig elég volt a szemkörnyékápoló, fényvédő vagy bb krém, ennek a használata után viszont itta a bőröm a nappali hidratálót is. Ez a szélsőséges állapot kb. 7-10 nap után mérséklődött, de az ajánlott napi kétszeri felvitel helyett inkább csak este, a gazdagabb éjszakai krém előtt használom, a különben is kiszáradásra hajlamos szemkörnyéket elkerülve. Egyébként semmiféle más változást nem látok a bőrömön. Egyelőre nem győzött meg és az annyira várt hűha hatás, sajnos, elmaradt. Ha valaki mégis ki akarja próbálni, szerintem legalább ketten-hárman osztozzanak meg egy tégelyen, mert pokolian nagy adag, főleg, ha még be sem válik. Ha tapasztalok valami változást, majd frissítek, de nem nagyon bízom benne.
FRISSÍTÉS: Azóta is használom, változatlanul csak esténként. Szárítani már nem szárít ugyan, de vigyázni kell a felvitt mennyiséggel. Ha túl sok kerül a bőrre, nem szívódik be, hanem furcsa szürkésfehér, matt réteget képezve megmarad a felületen. Mivel további károkat, problémát nem okozott, még egy darabig engedek a kíváncsiságnak, hátha felfedezek bármilyen pozitív hatást, de egyelőre semmit ilyesmit nem tapasztaltam. Kizárt, hogy újra megvegyem, ha valaha is elfogyna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 5.

klaubp

2012. május 24.

Borzasztóan szárít a bőröm rosszabb lett mint volt!
Ez sajnos nem csak az én véleményem,hanem a barátnőméi is akik szintén megvették!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 24.

Borzasztóan szárít a bőröm rosszabb lett mint volt!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Acetyl Hexapeptide-8, Glycerin, Lanolin, Hyaluronic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.