Yamuna

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: eszter010, az összetevőket feltöltötte: javgke, Módosítva: 2015. április 23.

Kiszerelés:   50ml
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

5:1-ben termék, ami a BB krémek utódja, hidratál, regenerál, fényvédő anyagokat tartalmaz, kiegyenlíti bőrszínünket és elfedi az apró bőrhibákat.

Cukorrépából nyert hidratáló anyaga segíti a bőrt a nappali káros hatásokkal szemben. Kiváló smink alap, gyorsan felszívódik, nem csillog.

3 féle árnyalatban kapható

csipita

2016. március 14.

Kipróbáltam, mert kicsit Yamuna rajongó lettem. Nem fogom újra vásárolni, mert ha kicsit többet teszek belőle, olajos lesz a homlokom. Az üveg kinyomókája tényleg nem a legjobb, a tenyerem közepéhet közel kell nyomni belőle, hogy ne fröcsköljön szanaszét. Alapozó helyett használom, jó ideje amúgy is csak CC krémet, aztán púder. Nem a legkiválóbb Yamuna, de talán ez is csak bőrtípus függő dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

eprek

2015. szeptember 21.

Alapozó helyett terveztem használni, arra sajnos nem vált be, nem fed elégé, illetve kb. a fele már elfogyott az üvegből amikortól már csak ,,köpködve" tudtam kinyomni, folyik szét mindenfelé, csak a kezemre, ujjamra nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

meehecske3

2015. március 9.

Kb. egy hete használom. Egyenlőre nagyon szimpatikus, könnyen használható krém. A Yamuna joghurtos hidratáló kréme fölé szoktam felkenni, előtte már használom a korrektort. Alapozó ecsettel viszem fel, elég kevés kell belőle. Szépen fed, kellemes matt lesz tőle a bőrfelület, nem mászik sehová, még ha alszol benne sem (kipróbáltam). Nekem a natural árnyalat van meg, tényleg nagyon természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Hexapeptide-11

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.